Adás-vétel értékelések, amikben szyrup részt vett

Filorga Lift-Structure Ultra-Lifting Cream

szaboszaffi

Minden rendben ment. Nagyon segítőkész, kommunikatív eladó. A termékek atom biztosan csomagolva. Bátran ajánlom, remélem lesz még máskor is egymáshoz szerencsénk. :)

Real Techniques Silicone Liner Brush

Inglot Pure Pigment Szemhéjpúder 85-ös színben

Inglot Duraline

Becca Shimmering Skin Perfector

BareMinerals Invisible Bronze Medium árnyalat

Hada Labo Gokujyun Hyaluronic Acid Cleansing Foam utántöltő 140 ml

2020. február 9.
Kalarika

Nagyon segítőkész eladó, csak ajánlani tudom! Köszönök mindent!

Natasha Denona Sunrise Palette

2020. január 22.
86agnese

minden rendben ment

Maybelline Lip Color Palette

2020. február 2.
molivi

Sosem fogom megérteni egy ember hogy lehet ennyire mélységesen gonosz és rosszindulatú. Nem tettem vele semmit, nem károsítottam meg, egyszerűen méltatlan a viselkedése a stílusa , ahogyan zaklatja és rágalmazza az embert a semmiért. Hozzáteszem vevő voltam nem tudtam semmilyen formában károsítani. Cinikus és arrogáns, amiért inkább ellálltam a vásárlástól. SENKINEK SEM AJÁNLOM!

Shiseido VisionAiry Gel Lipstick Piros 218 Volcanic szín

2020. február 3.
DameVerte

Végtelenül korrekt, gyors és kedves eladó Szyrup. Remekül kommunikál, egy tündér. Remélem üzletelünk még :)

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

2019. április 17.
fdorottya

Szupergyors. Nagyon kedves vásárló. Köszönöm szépen!