Adás-vétel értékelések, amikben Theresia részt vett

Dove Silky Nourishment Testápoló Krém

2015. április 19.
szivecske

Minden rendben ment (köszönöm a türelmet a kis késés miatt ezúton is :) a termék olyan állapotban volt, ahogy itt le volt írva, szuper jó :)

Alterra 6 in 1 Beauty Balm

2014. június 24.
stenonis

Megbízható eladó, ajánlom :) nagyszerűen lehetett vele kommunikálni, a termék megfelel a leírtaknak, minden rendben volt.

Urban Decay Naked Basics Palette

2016. július 15.
Colette221

Minden a legnagyobb rendben ment. Nagyon kedves és pontos. :) Nem kellett napokat várni az e-mailre, ezáltal gyorsan lebonyolítottuk a találkát. Köszönöm! :) 5*

Clinique Superdefense CC Cream SPF30

2016. február 10.
bereni4

Nagyon kedves, korrekt vevő, gyorsan utalt, minden rendben volt! Ajánlom!

RT Nic's Picks Duo-Fiber Face Brush

NoraH

Nem ez volt az első közös adásvételünk, és remélem, nem is az utolsó, mert a véleményem változatlanul pozitív. :) Most is minden a legnagyobb rendben és gyorsan ment, ezúton is köszönöm! Őszintén örülök, hogy ismét volt szerencsénk egymáshoz :)

RT Nic's Picks Angled Shadow Brush

Essence mono szemhéjpúder, 33 It's My Party

EcoTools Custom Coverage Buffing Brush

2015. június 16.
szueszti

Kedves, rugalmas vásárló. Csak ajánlani tudom!!++

Uriage Bariésun Mineral Krém SPF50+

2015. május 24.
Natalka

Kedves, korrekt vevő, remekül ment az adásvétel! Köszönöm a vásárlást!

Real Techniques Your Base/Flawless Expert Face Brush

2015. március 24.
Szilva86

Kedves, gyors vevő! Ajánlom mindenkinek!!!

Real Techniques Powder Brush

2015. február 3.
terke29

Türelmes,kedves,remélem sokáig,és megelégedésére fogja használni az ecsetet. :)

Real Techniques Stippling Brush

2014. november 23.
Szilva86

Gyors, pontos vevő. Ajánlom mindenkinek!