Adás-vétel értékelések, amikben timilla részt vett

Rivage Holt-tengeri Iszappakolás Arcra 200 grammos + ajándék

2016. április 27.
tavuk

Minden rendben ment, aranyos, kedves eladó!

Estee Lauder Revitalizing Supreme + Global Anti-Aging Cell Power Creme

2018. november 27.
mirtillmajoros

Már a helyszínen hazudott, megvádolt hogy két krémet arultam 7000 forintért, nem egyet, ami nem igaz csak azt sem tudta mit vásárolt így a + jelet nem a krém nevének hitte hanem azt hitte kettő darab. Ettől függetlenül kedves voltam és EGY ÁRÁÉRT ODAADTAM NEKI A KETTOT. 3000 forintot elengedtem. Rosszhiszemunek állított be, alaptalanul vádaskodik. <br/>Szemelyes találkozón adtam neki oda a termékeket, amiben lehetősége adódott ellenőrizni őket. Nem tette meg, majd kitalálta hogy ez neki mégsem jó. Sajnos a butasagarol egyáltalán nem én tehetek. Visszakérte a pénzt, de mielőtt meg reagalhattam volna rá negatív értékelést adott. Inkorrekt módon jár el, és a saját butaságai miatt mást hibáztat. Alkalmazkodó, rugalmas voltam, ha valakit at akrok verni talán nem személyesen adom oda, az o figyelmetlensége ellenére hajlandó lettem volna neki visszaadni a pénzét, sajnos ennek 5 percen belül nem tudtam eleget tenni. Ha tudna milyen krémet vásárolt akkor azt is hogy új vagy használt. De o azt sem tudta melyik orszagban van. Máskor nézze meg mit vásárol. Sajnalom hogy a tisztességes eljárás helyett ezt az utat választotta.

fújós Estée Lauder Tuscany Per Donna

2018. január 18.
hógolyó

Megbízható, kedves, gyors partner. Minden pikk-pakk zajlott :)

Missha Near Skin Madecanol Cream

2018. január 15.
Cindi

Gyors, kedves partner. Mindenkinek ajánlom! +++++

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%

2017. november 21.
Villango

Minden rendben volt, a kommunikáció is nagyon flottul zajlott, köszönöm a gyorsaságot is. :)

Maybelline Face Studio Master Fix Setting + Perfecting Loose Powder

2017. október 2.
Evolintentz

Rugalmas, kedves vevő, örülök, hogy találkoztunk :)

The Body Shop Camomile Sumptuous Cleansing Butter

2017. június 16.
ilcs89

Kedves, aranyos vevő! Ajánlom! :)

Yves Rocher Anti-Age Global Eye Care

2017. május 26.
78nora

Minden szuperul ment csak ajánlani tudom , gyorsan lezajlott a vásárlás.

L'Occitane Immortelle Sminklemosó Olaj

2017. május 5.
szianna

Köszi a rugalmas és gyors adásvételt, problémamentes és szuperkedves vevő! :))

Milani Baked Blush

2017. május 19.
Reni39946

A vásárlás gyorsan, könnyedén, gördülékenyen zajlott. Szokásommal, gyorsaságommal ellentétben - elfoglaltságaim miatt -, most én voltam a kerékkötője a dolgoknak, hisz a pénteki vásárlást követően csak hétfőn postáztam a terméket. Timi nagyon kedves, megbízható vásárló, bátran ajánlom mindenkinek. :)

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014

2017. április 12.