Adás-vétel értékelések, amikben vanillacaramella.sweet részt vett

Avon Encanto Alluring EDT

2020. október 28.
artmoony76

Nagyon kedves, korrekt, pontos. A termék pontosan a leírásnak megfelelő. Köszönöm

Calvin Klein Forbidden Euphoria teszter 80/100ml

2019. május 8.
Babaeni

Beussal öröm volt üzletelni,nagyon ,korrek kedves,gyors,mindenkinek nagy szeretettel ajánlom Őt!!!😘😘😊😊😊

Avon Perceive Soleil EDP 50ml fóliás

2016. szeptember 11.
Lyah

Nagyon kedves, előzékeny és kommunikatív és megbízható eladó, ajánlom :)

Calvin Klein Eternity For Women Summer 2013 EDP 100ml/kb90ml

2016. augusztus 30.
vikk2400

Kedves gyors postázás,biztonságos csomagolás!!Csak ajánlani tudom mindenkinek Beust😊 <br/>Köszönöm mégegyszer😊

Guess For Women 20/30ml

2016. augusztus 30.
vikk2400

Minden rendben zajlott 😊Beus nagyon kedves megbízható ember😊 <br/>Mindenkinek csak ajánlani tudom😊 <br/>Még találkozunk a jövőben😊😘 <br/>

Zara Champs Elysées 50ml Cinokanak

2016. augusztus 29.
cinoka77

Mindenkinek ajánlom vanillacaramella.sweet eladót! <br/>Meglepi is volt a csomagban és nagyon hamar ideért a parfüm. Megbízható, kedves lány! <br/> Köszönöm az árut, a kedvességét és a gyorsaságát! :)

Kate Moss Kate 30ml 3900+pk

2016. április 26.
Zsuzsi216

Minden rendben ment. Beus nagyon kedves, gyors. Ajánlom mindenkinek! Köszönöm az ajándékot is!

Lanvin Jeanne Couture 50ml/100ml

2016. április 6.
Cinna

Minden rendben volt, nagyon kedves eladó, és még ajándékot is kaptam!

Yves Rocher Quelques Notes D'amour EDP 14/15ml

2016. március 29.
Mirácska09

Mi már többször üzleteltünk egymással, mindig minden a legnagyobb rendben ment, Beussal nagyon szeretek beszélgetni is, annyira aranyos, kedves, jófej ....! Bátran tudom ajánlani azoknak, akik tőle szeretnének vásárolni! Nagyon köszönök mindent, sok puszi! :-)

Kenzo Amour L'eau EDT 70/kb.60ml

2016. február 18.
aidanne

Mar volt vele uzletem, s ketsegem sincs, hogy egy nagyon megbizhato kedves lannyal van dolgom! Remelem nem ez volt az utolso! Mindent koszonok 😘

Guerlain Météorites Le Parfum EDT

2021. március 23.
LauraHerczeg

Beus hihetetlenül kedves és kommunikatív, tényleg egy élmény volt ez az adás-vétel, még úgy is, hogy csak emailen keresztül beszéltünk! De így is egyértelműen átjött, hogy mennyire kedves és rugalmas vevő🥰🥰

Avon Maxima EDP

2020. szeptember 25.
galagonyanya

Kedves, türelmes, maximálisan megbízható vásárló. Remélem, még "találkozunk"!!!

Kenzo L'eau Kenzo Intense Pour Femme

2020. augusztus 24.
illatvarázs*

Korrekt, gyors, kedves, kommunikatív partner. Mindenkinek jó szívvel ajánlom! Köszönöm! +++++

Masaki Matsushima Snowing Rose

2020. augusztus 22.
csipihusi

A vásárlás gyorsan és rendben alakult Beával. Szeretettel ajánlom!

Zara Morning Grasse EDP

2019. július 18.
kvin

Beus nagyon kommunikatív, kedves, megbízható krémmániás. Tisztességes és korrekt módon kezelte a helyzetet, így minden rendben lett és szívesen ajánlom őt másnak is. Remélem még találkozunk! :)

Shiseido Ever Bloom Ginza Flower

2019. március 7.
Asianlover

Gyors, kedves, megértő (hiába próbált a posta bekavarni, álltuk a sarat :D ) Köszönöm! Ajánlom Őt!

Oriflame Giordani Gold Incontro EDP

2017. február 21.
galagonyanya

Beus egy valóságos detektív, ahogy kinyomozta ki vagyok, miután a rendszer valamiért sosem nem küldi el neki az eladó emailcímét - innentől meg ment minden, mint a karikacsapás, abszolút gyors, megbízható, barátságos és kommunikatív vásárló, akit ajánlok nektek is sok szeretettel. Köszönöm:)

Avon Luck For Her

2017. február 12.
madaka

Minden rendben ment! Köszönöm!

Kylie Minogue Sweet Darling

2017. január 1.
Mkertesz2

Nagyon kedves, együttműködő, korrekt, megbízható vevő. Csak ajánlani tudom.

3500 Naf Naf Fairy Juice

2016. augusztus 26.
aidanne

Draga Beaval mar nem az elso bizniszunk! Mint akkor is, most is csak legekben tudok beszelni rola! <br/>Egy tunder! Sok puszi