Adás-vétel értékelések, amikben vanillacaramella.sweet részt vett

Britney Spears Private Show EDP 100ml

2022. július 6.
gretiperry

Kedves, megbízható eladó. Utalás után hamar megkaptam a terméket. A kis ajándék parfümminta pedig nagyon kedves gesztus volt tőle. Csak ajánlani tudom ☺️

Coach Coach The Fragrance EDT teszter 90ml

2022. június 6.
Leoka

Kedves, gyors és megbízható partner, szeretettel ajánlom őt mindenkinek!

Lalique Amethyst Exquise EDP 100ml

2022. május 20.
BB74

Nagyon kedves lány az eladó,minden szuperül ment. Csak ajánlani tudom :-) Kaptam kicsi ajándékot, figyelmes, gyors, gondosan volt csomagolva a parfüm. Köszönöm.

Victoria's Secret Intense EDP

2022. május 19.
csorvasifanni

Nagyon kedves, segítőkész és korrekt. Bátran ajánlani tudom mindenkinek. A csomagolás is atom biztos volt és egy kisebb ajándékot is tartalmazott :)

Avon Encanto Alluring EDT

2020. október 28.
artmoony76

Nagyon kedves, korrekt, pontos. A termék pontosan a leírásnak megfelelő. Köszönöm

Calvin Klein Forbidden Euphoria teszter 80/100ml

2019. május 8.
Babaeni

Beussal öröm volt üzletelni,nagyon ,korrek kedves,gyors,mindenkinek nagy szeretettel ajánlom Őt!!!😘😘😊😊😊

Avon Perceive Soleil EDP 50ml fóliás

2016. szeptember 11.
Lyah

Nagyon kedves, előzékeny és kommunikatív és megbízható eladó, ajánlom :)

Calvin Klein Eternity For Women Summer 2013 EDP 100ml/kb90ml

2016. augusztus 30.
vikk2400

Kedves gyors postázás,biztonságos csomagolás!!Csak ajánlani tudom mindenkinek Beust😊 <br/>Köszönöm mégegyszer😊

Guess For Women 20/30ml

2016. augusztus 30.
vikk2400

Minden rendben zajlott 😊Beus nagyon kedves megbízható ember😊 <br/>Mindenkinek csak ajánlani tudom😊 <br/>Még találkozunk a jövőben😊😘 <br/>

Zara Champs Elysées 50ml Cinokanak

2016. augusztus 29.
cinoka77

Mindenkinek ajánlom vanillacaramella.sweet eladót! <br/>Meglepi is volt a csomagban és nagyon hamar ideért a parfüm. Megbízható, kedves lány! <br/> Köszönöm az árut, a kedvességét és a gyorsaságát! :)

Kiárusitom! Egyben csak 4000 Ft, parficsomag

2022. június 26.
Melani79

Kedves, gyors vevő, minden rendben ment.

Valentino Donna Born In Roma EDP

2022. április 19.
emitaylor23

Köszönöm szépen a vásárlást, nagyon kedves és kommunikatív partner :)

ÜVEGÉBEN! Paco Rabanne Olympea Blossom EDP

2022. április 6.
ljudith78

Maximálisan megbízható, nagyon kedves vevő, minden a megbeszéltek szerint, a legnagyobb rendben zajlott, ezúton is köszönöm a vásárlást 🥰

Valentino Donna Born In Roma EDP

2022. április 18.
niki93093

Sajnos az én hibámból nem jött létre az adás-vétel, de nagyon kedves és megértő volt. Köszönöm mégegyszer! :)

Üvegében!Jimmy Choo I Want Choo EDP

2022. április 10.
stodra

Az egyik legaranyosabb, legkedvesebb krémmániás, akivel találkoztam! 🙂 Gyors, pontos, megbízható kommunikatív, tökéletes partner! Sok szeretettel ajánlom!🥰

Shiseido Ever Bloom Sakura Art Edition EDP

2022. március 19.
Regi88

Kedves, megbízható, gyors Vásárlóm volt! <br/>100%-ig elégedett vagyok , minden pikk-pakk lezajlott! <br/>Köszönöm!🌞

Guerlain Météorites Le Parfum EDT

2021. március 23.
LauraHerczeg

Beus hihetetlenül kedves és kommunikatív, tényleg egy élmény volt ez az adás-vétel, még úgy is, hogy csak emailen keresztül beszéltünk! De így is egyértelműen átjött, hogy mennyire kedves és rugalmas vevő🥰🥰

Avon Maxima EDP

2020. szeptember 25.
galagonyanya

Kedves, türelmes, maximálisan megbízható vásárló. Remélem, még "találkozunk"!!!

Kenzo L'eau Kenzo Intense Pour Femme

2020. augusztus 24.
illatvarázs*

Korrekt, gyors, kedves, kommunikatív partner. Mindenkinek jó szívvel ajánlom! Köszönöm! +++++

Masaki Matsushima Snowing Rose

2020. augusztus 22.
csipihusi

A vásárlás gyorsan és rendben alakult Beával. Szeretettel ajánlom!