Adás-vétel értékelések, amikben Zsedit részt vett

Louis Widmer L'eau De Peau Parfum Elixir

2022. június 24.
madaka

Minden rendben ment, köszönöm a cserét!

1900Ft Oriflame Lovely Garden EDT

2022. május 20.
eheiszki

Kedves, megbízható eladó, a megbeszéltek szerint és hibátlan állapotban kaptam meg az illatot ajándékokkal. ❤

Givenchy Dahlia Divin Nude EDP

2022. április 26.
ginocska

Bár volt némi nem várt csúszás a postázásnál, mégis megbízhatónak értékelem Editet, hiszen a termék a leírásnak megfelelő állapotban érkezett, a késésért pedig igyekezett kárpótolni. Külön plusz pont, hogy ő ajánlott egy általam nem ismert csomagküldőt, amivel a szállítási költségen tudtam spórolni. Ezért a figyelmességért mindenképp jár az 5 csillag.

Lattafa Kashmiri EDP

2022. április 24.
Insolence

4711 Aqua Colonia Intense Refreshing Lagoons of Laos csere is

Bojca

Edit nagyon kedves, kommunikatív cserepartner. Az általa kínált termék maximálisan megfelelt a leírásnak. Hibátlan, díszdobozos finomságot kaptam. Nagyon köszönöm! :-))

Estee Lauder Very Estée EDP csere is

2022. február 3.
Terka25

Minden rendben ment, köszönöm

9800. - Reminiscence Musk csere is

2022. január 31.
Dottir

Kedves, korrekt vevő, nagyon szép illatot kaptam, köszönöm.:)

Foglalt Estée Lauder Beautiful EDP

2022. január 9.
Diana82

Edittel megbeszéltük, hogy cserélünk. Amikor kézhez kaptam a parfümöt, tesztelés után jeleztem, hogy ennek nem teljesen ugyanaz az illata, mint amit én ismertem Illetve fújósom is van belőle. Edit megnyugtatott, hogy valószínűleg más az évjárat, ezért nem ugyanaz a két illat. Azonnal felajánlott megoldási lehetőségeket és végül mindkettőnk számára az volt az elfogadható, hogy visszaküldtem neki a parfümöt, ő pedig kifizette a kapott csomagot. Mivel nagyon korrekt volt és azonnal reagált, öt csillaggal értékelem az ügyletet. Azt hiszem a probléma kezelésből mutatkozik meg egy emberről, hogy mennyire tud türelmes, megértő és konstruktív lenni és Edit mindenből ötösre szerepelt. ❤️

Roberto Verino Mellow EDT ajándék vásárláshoz

Köszönöm szépen még egyszer!🙂

Agent Provocateur Pure Aphrodisiaque

2022. június 23.
madaka

Minden rendben ment, köszönöm a cserét

nude rúzs csomag

2022. május 6.
jucimuci

Minden rendben ment :)

Lattafa Rouat Al Oud EDP

Szenttomi

Megbízható, gyors partner. Mindenkinek ajánlanom.

Lattafa Mukhallat Kashmíri EDP

Szenttomi

Megbízható, kommunikativ és gyors vevő!

Lattafa Opulent Oud EDP

Szenttomi

Megbízható, gyors, kommunikatív vevő!

Chanel Chance Eau Tendre EDT

2022. február 18.
banyadék

Minden rendben lezajlott. :-)

Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Multi-Benefit Olaj - 100 ml - FOGLALVA Zsedit részére!

Bojca

Editnek csere keretében küldtem a terméket. Gyors, pontos és megbízható. Remélem még lesz alkalmunk "találkozni". :-))

Banana Republic Icon Collection Neroli Woods EDP - 75 ml - FOGLALVA Zsedit részére!

FOGLAT! Lattafa Ana Abiyedh I Am White EDP

2022. január 9.
Diana82

Köszönöm szépen még egyszer!