Adás-vétel értékelések, amikben zsuzsika részt vett

Basic Red színben, eredeti

2017. május 7.
natulcien

Nagyon flottul ment a kommunikáció, és az adás-vétel egy kifejezetten pozitív élmény volt az eladóval. Gyors, pontos, korrekt. Jó szívvel ajánlom. A termék pedig tökéletes, imádom. Köszönet érte innen is:).

OPI Körömlakk 6 szín

2017. április 18.
Suoma

Rugalmas, megbízható és kedves eladó, ajánlom mindenkinek. Köszönöm még egyszer!

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser

2016. december 5.
eelin

Miattam nem jött létre a vásárlás, de nagyon korrekt köszönöm a megértést, és a rugalmasságot. Mindenkinek ajánlom.

Kevin Murphy Color Bug Shimmer

2016. december 18.
andrea91

Minden rendben ment, koszonom :)

Image Skincare Iluma Intense Lightening Serum

2016. november 7.
dorina.szakony

kedves és szupergyors eladó, simán ment minden :) köszönöm!

Dior DiorSkin Nude Natural Glow Hydrating Makeup

2016. október 2.
lea6012

Minden rendben volt, köszönöm :)

MAC Lady Bug rúzs

2016. január 9.
dessy

Nagyon kedves eladó, mindenkinek ajánlom:)

MAC rúzs

2016. január 8.
Anheszenamon

Minden rendben volt, kedves és segítőkész eladó. Az adásvétel a megbeszéltek szerint zajlott. Ajánlom őt!

3 db MAC Rúzs

2016. január 8.
Hegylako

Kedves, megbízható eladó , mindenkinek ajánlom.

OPI Sashy T8erta

2016. január 9.
T8erta

Minden rendben volt, köszönöm :)

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry

2018. március 19.
Argold

Nem jelentkezett a termékért, és az eddigi értékeléseket olvasva nem is lepődöm meg ezen.

The Body Shop Spa Of The World™ Földközi-tengeri sóradír 350 ml

2017. október 31.
biolumi

Nem ajánlom senkinek, hogy vele üzleteljen! Leütötte a terméket és hetekig nem válaszolt 3 megkeresésemre. <br/>Annyi korrektség lehetne benned, kedves zsuzsika, hogy ha nem kéred a terméket, jelzed. Mivel ez sem történt meg, azért az 1*.

Dr. Hauschka Selyempúder

2017. augusztus 2.
xndpt

Sajnos nem jött össze az eladás, a vevő miután az oldalon megvásárolta a terméket csak 1 hónap elteltével válaszolt az email-emre, Ezután több időpont egyeztetés történt. Utoljára felajánlott időpontra nem érkezett visszajelzés a részéről és azóta (2 hete) se hallottam róla.

Clinique Chubby Stick

2017. augusztus 22.
bernadett94

Kedves, pontos, megbízható! Köszönöm!

MAC Wash and Dry Pirosító

2016. december 3.
tberni0610

Csak ajánlani tudom! :-) megbízható ,kedves partner! :-) köszönöm!

MAC Glamour Daze Extra Dimension Szemhéjfesték - Silver Sun

2016. december 2.
vtina85

Kedves, pontos, megbízható vevő.

MAC Arcpirosító

2016. december 3.
zalla

Leütte a terméket, nem jelentkezett. Külön KM-s megkeresésre jelezte, hogy nem is tudja, hogy megvette a terméket amivel kapcsolatban korábban érdeklődött.... De ígérte, hogy emailen egyeztetünk. Nem történt meg. Sajnálom.

MAC Eye Kohl Szemceruza csomag

2016. november 6.
Timmon

Nagyon kedves, türelmes és megbízható vásárló. Mindenkinek szeretettel ajánlom! +++++

MAC Szemhéjpúderek

2016. október 26.
bobekecske

Véletlenül ütötte le a szemfestéket, aminek a megvásárlásától érdeklődés után elállt. <br/>

MAC Szemhéjpúder 'Strike a Pose'

2016. november 5.
bobekecske

Sajnos mivel 7 napja nem érkezik válasz, és több, mint két hete lett leütve a két szemfesték, kénytelen vagyok sikertelenül lezártnak tekinteni ezt az adásvételt. <br/>Volt már szerencsénk egymáshoz, akkor minden rendben ment, de ezúttal nagyon akadozott a kommunikáció, és nem kaptam egyértelmű elállást sem a vásárlási szándéktól.