Ertwins

Regisztráció dátuma: 2020. december 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. december 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Sandel Kézbalzsam (régi)

Sandel Kézbalzsam (régi)
2021. január 21.

Nem vagyok egy kézkrém imádó,mindig valahogy zsírosnak érzem a végeredményt,amitől igyekszem mihamarabb megszabadulni.Ez a krém idáig a favorit nálam,nagyon kevés kell belőle és az is nyomban beszívódik.Főként éjszakára kenem fel,vagy amikor kimegyek a hideg levegőre.Nekem bevált,az illata is rendben van. Az Auchanban 359 Ft-os áron kapható napjainkban is.

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2021. január 20.

A legjobb barátnőmön éreztem először,így ha megérzem az illatot,mindig ő jutott az eszembe.Sokáig hozzá is társítottam,magamnak eszembe nem jutott megvásárolni.Teltek az évek,majd egy online parfümériában olyan hihetetlen áron jött velem szemben,hogy nem tudtam ellenállni.Amint kipróbáltam,megrohantak az emlékek,de boldogan mosolyogva konstatáltam,hogy ez nekem is jól áll.Ha ezt a parfümöt viselem,mindig kicsit több gondot fordítok a megjelenésemre,megtisztelem vele a parfümöt.A tisztaság és melegség lenyűgöző elegye.Egy szeretni való illat,bármely napszakban.

Bvlgari Omnia

Bvlgari Omnia
2021. január 20.

Számomra a parfümök parfüme.Egy karácsonyra kaptam,s miután elfogyott,szüntelen kutattam,de nem sikerült beszerezni.Mára ez megoldódott,aminek őszintén örülök.Ha csak egy illatot birtokolhatnék,ő lenne az.Huszonéves kortól már bátran viselhető,tartást,eleganciát kölcsönöz.