Eryka

Regisztráció dátuma: 2014. január 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Soliteint Q10 Szemkörnyék Ápoló

Soliteint Q10 Szemkörnyék Ápoló
2019. szeptember 10.

nagyon nagyon kellemes, könnyű, érezhetően feszesítő szemránckrém. Nagyon érzékeny a szemem, de ez a krém nem okoz semmilyen gondot eddig még, és örülök, hogy végre egy érezhetően jó szemkrémet találtam. árban is verhetetlen, nagyon nagyon tudom ajánlani

Soliteint Mélyfeszesítő Liposzóma Arckrém

Soliteint Mélyfeszesítő Liposzóma Arckrém
2019. szeptember 10.

nemrég vettem és meglepően kellemes tapasztalatom van. Nagyon nehezen találok megfelelő krémet, ami nem okoz diszkomfortérzetet és nem érzem túl zsírosnak, így nagyon sok-drága terméket kipróbáltam már. Ez a krém messze lekörözi az összes nagy márkát, nekem nagyon bevált. Nagyon kellemes, azonnal beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, kellemes ápolt és feszesítő érzés. Jók az összetevői is és ebből a szempontból is lekörözi majdnem az összes drága márkát, némelyikükben csak szlikon van és semmi más. Bár ebben is van kis mennyiségű szilikon, összességében nagyon jók az összetevői és ez érződik is. Újravevős, új kedvenc, bátran ajánlom

Alverde Clear Iszapos Hidratáló Fluid

Alverde Clear Iszapos Hidratáló Fluid
2016. november 8.

nagon jol felszivodo, könnyü krem, pontosan arra a celra es börtipusra, amire kitalaltak, vagyis zsiros, problemas börre. Frissitö hatasu, könnyü hidratalo, nem kell töle extra hidratalast varni, mert nem is arra valo. A tonikja is isteni ugyanigy zsirros problemas börtipusra, egy nagyon intenziv, frissitö hatasu tonik.Föleg nyarra idealis, telen a zsiros börnek is extra hidratalasra van szüksege.