erzsebet0304

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria
2020. január 10.

Valahogy eddig ő kimaradt a parfüm kívánságlistámról,ismertem a nevét,a küllemét,de valami miatt nem voltam rá kíváncsi.Tegnap kipróbáltam végre,karakteres,dögös,sexi illat..Egyelőre többet nem tudok róla nyilatkozni,de hatårozottan kellemes meglepetés.

Dior Hypnotic Poison EDP

Dior Hypnotic Poison EDP
2019. december 19.

Régóta ízlelgetem és még inkább kíváncsi lettem rá az itteni jó vélemények után.Sajnálom,hogy rajtam nem jó. Ha őszinte akarok lenni sem kifújáskor sem bőrön,sem papírcsíkon ,sem órák múlva,sem semmikor nem tetszik,iszonyat erős édesgyökér és vanília kombo rajtam.Még órák múlva is nagyon erős.Olyan irigy vagyok rátok,de sajnos velem nem akar együttműködni ez a parfüm.Csillagból azért nem fogok fukarkodni,mert látom a sok jó véleményt.Lehet pár év múlva újra próbálom!
Később.....Bocsånat ezt nagyon rossz helyre írtam,mert a véleményem az Edt -hez kellett volna írni,de låtom többen is tévedtek ennél a parfümnél.Az EDP nagyon tetszik,rajtam a mandula és tonkabab dominål,amiket imådok,javítom a csillagokat is.

Cartier Gold Must de Cartier

Cartier Gold Must de Cartier
2019. december 19.

Nem ismerem az elődjét,de őt imádom.Kifújáskor engem is kicsit régi időkre emlékeztet,de pár perc múlva szelídül,és abszolút a mai világba illő illattá alakul.Környezetemben senki nem használ hozzá hasonló parfümöt,őt mutattam már pár kolléganőmnek,de csak az üvegből szagolva is elutasították.Kíváncsi vagyok,mi lesz ha végre ő kerül a sorra..és minden nap ezt fogják rajtam érezni....Én imádom,zöldes is,virágos is,vaníliás is.Évszakhoz ,életkorhoz nem tudom kötni,szerintem mindenki viselje bátran aki egyedi és stílusos illatot szeretne.
2019.december:nėha mi eü dolgozók is kapunk dícséretet,ezt egy köszönő levélből idézem,a kedves beteg hogyan vélekedett a parfümömről:
"Megjegyzem én imádtam a parfümjét, valahányszor ellibbent előttem, felidézett egy napsütéses, aranylón meleg helyet, ahol jó volt biztonságban és boldognak éreznem magam, akár csak egy pillanatra is, még ha csak képzeletben is."