Best of Beauty 2019

Erzsi73

Természetes Szépség
Regisztráció dátuma: 2011. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Természetes Szépség
Regisztráció dátuma: 2011. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Egyptian Magic Arckrém

Egyptian Magic Arckrém
2014. május 17.

Nem bíztam benne,sok jót olvastam róla, de nem gondoltam, h nálam is beválik. Tesztelésre kaptam egy tégellyel a hazai forgalmazótól (áldom is érte), magamtól nem vettem volna meg , épp azért mert mindenki áradozott róla. :D
Első alakalommal, az állaga miatt félve kentem fel, zsíros-érzékeny arcbőrömre.
Több mint 2-3 hét használat után vettem észre, h a régi pattanás sebhelyek, mélyedések, elszíneződések szemmel láthatóan javultak.
Az egész arcomra kentem, szemkörnyékén, szemhéj. A szemeimet "megtámadó" szarkalábak szinte teljesen eltűntek, mélységük drasztikusan csökkent, ennek a hatásának örülök a legjobban.
Nálam körömerősítőként is bevált, most kezdem tesztelgetni hajápolásra is.
Valamivel több mint 1 hónapja használom, a tégely tartalmának (59ml) 1/3-a hiányzik, szóval nagyon kiadós cucc.

Estée Lauder Pure Color Körömlakk

Estée Lauder Pure Color Körömlakk
2014. április 11.

Egy darab EL körömlakkom van, a Blue Bold.
Csodálatos!
Gyorsan szárad, nagyon fényes, tartós.
Látom színenként nagyon eltérő a minősége, de a fent említett kifogástalan darab, ámbár a 9 ml-es kiszerelést nagyon kevésnek találom, na nem mintha már elhasználtam volna de 6290 Ft-os árhoz (törzsvásárlói kártyával -10), lehetne két számjegyű az űrtartalma :D

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2014. február 7.

A legjobb dezodor amit valaha próbáltam!
Nyáron vásároltam, nagyon bizalmatlan hozzáállással, így megdöbbentő volt a pozitív hatása!
Használata mérsékelte az izzadás mennyiségét és ami még fontosabb, teljesen semlegesítette az izzadásszagát, hab a tortán, hogy természetes alapanyagokból áll.
A szagsemlegesítő hatása utolérhetetlen, így akiknek ez okoz nagyobb gondot, nem az izzadás mértéke, mennyisége, azok számára tökéletes termék, nyugodtan ajánlom.
Kissé nehézkes a megdermedt krémet használni, de egy kisebb spatula segítségével az ujjak között melegítve pár másodperc alatt megolvad a krém, könnyen kenhető lesz.

74 ÖSSZETEVŐ