Esa44

Regisztráció dátuma: 2015. július 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Rituals Yogi Flow Tusfürdő Hab

Rituals Yogi Flow Tusfürdő Hab
2019. augusztus 15.

A krémes állag nagyon tetszik, bár általában a pumpás kiszerelés miatt több jön ki a flakonból, mint amennyit szeretnék. Az illata miatt a zuhanyzásból élmény lesz, de az ár miatt nem használom minden nap.

UPDATE: te jó ég az összetevők...eddig ez nem zavart,de egy éve kb elményedtem a témában és egyszerűen nem tudtam többet magamra kenni ezt a borzalmat...Semmi köze a natúrkozmetikumokhoz, hiába próbálkozik a "természetes" marketinggel...

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2019. augusztus 15.

Nagyon nagyon szeretem, majdnem minden este használom, csak akkor nem, ha tudom, hogy másnap sokat leszek a napon. Fényvédő reggelente mindig megy fel utána, akkor is, ha bent vagyok egész nap, az arckrémem SPF10-es. Ha napra megyek, akkor az SPF30-as arckrem megy fel. A fizikai peeling nem szükséges emellett, csak akkor használok egy nagyon light peelinget néha amikor ezt nem (mint mondtam, ez csak akkor van, ha masnap a napon vagyok sokat).Előtte az orrom hámlott nagyon napközben, ha ezt használom akkor nem, de ha abbahagyom, akkor egyből megint... Nem tudom egyelőre, hogy váltsak-e a következő üveggel a 10%-osra, eddig ez a masodik üveg 5%-os. Lehet nem kéne megbolygatni ami működik.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. augusztus 15.

Jó,adok neki 5 csillagot, mert hiába érzem úgy, hogy nem hidratál eléggé, amikor leváltottam a Weleda Skin Foodra, az teljesen tönkretette a bőröm, csupa pattanásos lett a homlokom, szóval nagyon nagyon gyorsan visszatáncoltam ehhez a krémhez, mert ezzel (Lactic Acid, HA és argán olaj kombóval) reggelre tökéletes bőrrel ébredek. Viszont ezzel a krémmel továbbra is úgy érzem, hogy ha este felteszem, reggelre kiszárad a bőröm. Ezt nagyjából kiküszöböltem azzal, hogy a TO argán olaját csepegtetem a krémhez este. Nem utálom az érzést, csak mégis valahogy éjszakára azt várnám el, hogy "fürödjön" a bőröm a hidratálásban. Nappalra tökéletes lenne, de mivel a Lactic Acid-et használom esténként, kell a fényvédelem reggel, amit én az arckrémben szeretek, tehát ez akkor nem jó. Így marad ez a krém esténként, amíg nem találom meg azt amit tökéletes. De a nyavalygást félretéve, ez a krém nagyon nagyon jó amúgy a natúrkozmetikumaimhoz képest amiket előtte használtam. Azt ugye a HA-ról tudni kell azért, hogy kell neki a nedvesség amit be tud szívni magába, és valszeg ha nagyon száraz a levegő, akkor bizony a bőrből szívja magába a nedvességet. Szóval oké, hogy HA van benne, de a HA kéri a vizet valahonnan. Ez lehet az oka amúgy a szárazság érzetemnek.