Esteeldr

Regisztráció dátuma: 2020. február 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. február 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Baba Tej és Gyümölcsillat Kényeztető Tusfürdő

Baba Tej és Gyümölcsillat Kényeztető Tusfürdő
2020. március 30.

Nagyon szárít! Látom nem csak én tapasztaltam. Imádom az illatát, viszont annyit nem ér, hogy ilyen szinten kiszárítsa a bőrömet. Egyáltalán nem ajánlom mindennapi használatra ezt a terméket.

Old Spice Wolfthorn Deo Stift

Old Spice Wolfthorn Deo Stift
2020. március 30.

Több helyen is olvastam, hogy milyen jó illata van, unisex. Ki is próbáltam egy dm-ben, nagyon tetszett. Tokre örültem, hogy biztos egy erős izzadásgátló hatású stift lehet, ha már férfi termék alapjáraton. Hát, se nem erős izzadásgátló hatása nincs, de viszont olyan szinten kiszárította a hónaljamon a bőrt, hogy napok óta nem merem bekenni semmilyen dezodorral, annyira csípi minden jelenleg. Sosem tapasztaltam ilyet, úgyhogy biztosan ennek tudható be. Kukában landolt. Azoknak a nőknek ajánlom, akik egy héten 2x-3x használnák, nem minden nap. Szinte sebes lettem tőle. Nyilván nem a női puha bőrre lett “teremtve”.

Yves Rocher Éjszakai Regeneráló Hajápoló

Yves Rocher Éjszakai Regeneráló Hajápoló
2020. február 8.

Látom többen arra panaszkodtak, hogy összetapasztja a hajat. Hát persze, hogy összetapasztja, hiszen krémes állagú, kis idő kell neki míg beszívja a haj. Kb 20 perc alatt az egész beszívódik és érezhetően selymes, puha lesz tőle a haj. Igazi természetes illata van, nem mű. Nagyon szeretem. Éjszaka alvás előtt kenem a hajvégekre és kicsit feljebb is viszek fel belőle, nem hagy nyomot a párnán.