Estheer

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Sampon Károsodott Hajra

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Sampon Károsodott Hajra
2016. május 22.

A fejbőröm és a hajam nagyon kényes téma. Sajnos ha valami ritkán beválik és nem zsírosodik tőle a hajam a hajmosástól számított 2 nap múlva, egy hónap után repül a kukába. Először a Glamour napos termékmintát sikerült kipróbálnom és rögtön be is szeretem. (Apr. nem értem miért 1600- van itt kiírva, ugyanis mindenhol 1000-1100 Ft-ért látom.) Nagyon jó illata van, a hajam fényes tőle és végre az az egy sampon, amelytől tényleg nem zsírosodik a hajam hosszútávú használat után se. Az egyetlen, de hatalmas negatívum, ami miatt csak 4*-ot kap az a kiszerelés. Borzasztó. Már a második használatnál nem tudtam rendesen kinyomni a terméket. Nem tetszik ez a megoldás.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2016. április 28.

Lerobbanthatatlan, teljesen matt, nagyon szép finishe van. Gyönyörűen pigmentált és könnyű vele dolgozni. Még soha nem volt teljesen matt rúzsom, de szerintem meg is találtam A Tökéletest. Nem szárít, bár néha furcsának érzem az ajkaimon. Ez leszámítva, imádom és messze túlszárnyalja a max. 5*-ot.

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2016. április 12.

A Glamour napokon csaptam le rá. Már nagyon régóta kinéztem magamnak és így bőven megérte. Nagyon szépek a színek benne és borzasztóan szeretem. Szívem szerint 4,5*-ot adnék rá, mivel vagy 2 szín nagyon halvány és a megfelelő szemhéjalap nélkül hamar kifakulnak a színek.