Esther

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2018. december 30.

Alapvetően zsíros, pattanásokra hajlamos bőröm van, télen viszont az arcom bizonyos területein száraz. A drogériás hidratáló krémekkel történt próbálkozásaim kudarcba fulladtak, ugyanis a legtöbb nem szívódik be, zsíros érzetet hagy magad után, esetleg pattanásokat okoz. Az egyetlen hidratáló, ami bevált, a MAC charged water gelje, viszont szerettem volna valami olcsóbb alternatívát találni. Aztán valami isteni sugallat hatására megvettem ezt a gélt és azt kell mondjam, kifejezetten meg vagyok vele elégedve. Smink alá is tökéletes, pillanatok alatt beissza a bőröm, nem lesz két óra múlva olyan a fejem, mint egy diszkógömb, ezen kívül a hidratáló hatásával is maximálisan elégedett vagyok, az ára pedig kifejezetten pénztárcabarát. Nálam irritációt nem okozott, örülök, hogy rátaláltam.

La Prairie Silver Rain

La Prairie Silver Rain
2018. augusztus 26.

Itteni vélemények hatására vettem meg, mivel a Midnight Rain a szívemhez igen csak közel álló illat. Annyira szerettem volna szeretni, de sajnos rajtam ez az illat nem működik. Kétség kívül tartós, fémes virág illat, felfújás után még órák után is érzem magamon. Néhány próbálkozás után feladtam a dolgot, nem sikerült barátságot kötnünk, ez az illat nem én vagyok, bármennyire különleges is, így hát rövidesen eladó sorba kerül.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Selymes Olaj A Krémben

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Selymes Olaj A Krémben
2017. október 21.

Háromszor próbálkoztam vele, kuka kategória. Kifejezetten ügyeltem a felvitelnél a mennyiségre és arra is, hogy a hajtövekre ne kerüljön belőle, ennek ellenére annyira zsírosította a hajam és olyan ragacsos, lett, hogy újra meg kellett mosnom.

1 ÖSSZETEVŐ

C9-11 Pareth-8 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen