Eszmeralda

Regisztráció dátuma: 2016. november 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Montale White Aoud

Montale White Aoud
2016. december 29.

Karácsonyra kaptam. Megmondom őszintén a nyáron volt belőle mintám, akkor nagyon különlegesnek tűnt. Most kifújáskor valami nagyon édes csoki illatot érzek, ami nem igazán tetszik benne, sőt mondhatni zavar. Ezt nyáron nem éreztem. Nyáron olyan szappanos, szúrós illata volt (gondolom másoknak az a fertőtlenítő szag- de én perverz vagyok: minden ami fertőtlenítő, benzin, füst, dohos föld, stb... szag az jöhet :)))))))))) Szóval most ez nincs , sőt nyáron éreztem valami füstölő illatot is benne, az gondolom a rózsa volt. Most ez sincs :(((((( Most se rossz, de nagyon édes illatnak tűnik és semmi különleges. Annyira nem is tetszett soha, szóval nyáron sem voltam elájulva tőle, kizárólag a különlegessége miatt szerettem volna (meg azért, mert akkor olyan megbotránkoztatónak gondoltam az illatát :) El fogom használni, csak sajnos nem vagyok "kielégülve" vágyom a következőre!

Montale Velvet Flowers

Montale Velvet Flowers
2016. december 6.

Rendeltem 7 db mintát, persze nem tudtam várni... mindet összefújtam :)))))))))) Nyilván nem egy helyre, de a sok illat közül nem úgy kandikált ki , mint egy különleges illat. Eléggé egy virágos mainstreamnek tűnt. De az este eljött az ő ideje! Még mindig nem mondanám, hogy annyira különleges lenne, de nagyon kellemes drága krém illata van. Nagyon igényes illat. Azt gondolnám ha máson megérezném, hogy ez biztos csak egy kedves , aranyos , édes tiszta nő illata lehet. Tényleg boldogságra derít. Kellene :))))))))))))) Szerintem egyszer veszek is ;P Csak nem most, mert most más van soron...

UPDATE: Megváltozott a véleményem róla. Már azt gondolom, hogy idősebb hölgyeknek való... és egy idő után zavaró az illata, le akarom mosni érzésem támad tőle. A férjem szerint borzalmas :) Azt mondta egyszer amikor fürdés után fújtam egy kicsit a csuklómra, hogy majd a jó krémillatban alszom el, hogy:" Pfúúúúúj, mi ez a szag?" Szóval nem egy szexi ágyba csalogató illat :)))))))))))))) (A Mancera Aoud Violetnél hallottam még tőle ezt a reakciót, na de az tényleg borzalmas :)

Mancera Aoud Violet EDP

Mancera Aoud Violet EDP
2016. november 29.

Túl sokat vártam tőle :((((((((((((((( A "Violet" az ibolya lenne, nem? Hol van? Na ebben aztán sehol sajnos!
A Mancera-k általában unisexnek vannak titulálva. Mivel félek az unisex illatoktól (én azokat rendszerint inkább férfinak mondanám-hiába... túl csajos vagyok) nem nagyon szeretem őket. Ez konkrétan nőinek volt kinevezve, úgyhogy még csak véletlenül sem ilyen illatra számítottam. Nagyon meglepődtem... Miért van ez nőiként árulva? Még csak unisexnek sem nevezném, nemhogy nőinek! Férfi Avon parfüm vagy tusfürdő illata van. Szóra sem méltó. Egyszerűen nem értem! A férjem most kiabált ki a konyhába, hogy : "Mi ez a szag! " :))))))))) Azt mondja olyan, mint egy arcszesz. Szóval nagyon erős, mert már beszivárgott a szobába is :)))))))))))) Ja és meg van fázva! Valaki illatolja már meg ha alkalma adódik rá! Vagy én vagyok a hülye és nem értem "mire gondolhatott a költő?" Pedig azt hittem, hogy csak a LVEB lehet 1 pont :)