eszter.073017

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Adidas Get Ready! Deo Stift

Adidas Get Ready! Deo Stift
2016. november 28.

Nagyon meglepődtem, mert nekem nagyon nem vált be. Használtam egy darabig alumentes dezodorokat, de egy idő után úgy éreztem, most többre van szükségem. Ez nálam gyengébben teljesít, mint néhány alumentes változat. Az állaga sűrű és olyan fehérre-csomósra száradós, ahogy többen írták nagyon nehéz tőle megszabadulni. Ehhez képest nálam fél napot sem teljesít, egyáltalán nem gátolja az izzadást. Az illata nagyon mű, számomra kifejezetten kellemetlen felkenés után. Nekem sajnos konkrétan semmire nem jó, így teljes mértékben a pénzkidobás kategória, elhasználni sem fogom. :(

Avon Magix 4 az 1-Ben Kasmírpuhaságú Alapozó SPF15

Avon Magix 4 az 1-Ben Kasmírpuhaságú Alapozó SPF15
2016. november 15.

Nekem a natural beige árnyalat van meg, tökéletesen passzol a bőrömhöz. Nagyon elégedett vagyok ezzel az alapozóval, örülök, hogy megrendeltem. Ráadásul akciósan mindössze 1000 Ft körül volt. Lágy tónusú, természetes hatású alapozó. Könnyen eldolgozható és egyenletesen fed. Közepes fedést biztosít, az én bőrömön pont elég. Száraz a bőröm, úgy vettem észre kicsit hidratál is. Én is kőpúderrel fixálom, nekem a Luxe kőpúder van meg az Avontól, amit szintén nagyon szeretek. Ez az alapozó ár-érték arányban remek (még az eredeti áron is). Simán felveszi a versenyt a sokkal drágább, Bourjois alapozómmal.

2016.11.15.: Azóta egyszer sem láttam a katalógusban. vagy nem kapni már, vagy figyelmetlen vagyok. Kár, mert biztosan újra megrendelném. :(

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2016. november 15.

Egy ideje ezt használom. Eddig több csokoládés árnyalatot próbáltam, legutóbb pedig a fahéj árnyalatot. Szép, élénk fényt ad a hajnak, selymes lesz tőle és ragyogó. Színezőhöz képest elég tartós és könnyű a használata. A hozzá kapott balzsam önmagában csodaszer. Kísérletezőknek szuper, mert nem "ég" bele a hajba, 1-2 hónap alatt tényleg halványodik annyira, hogy eredményesen próbálkozzunk más színnel. Egyenletesen kopik.