eszter_takacs

Regisztráció dátuma: 2011. február 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. február 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Professional After Sun Hajolaj

Balea Professional After Sun Hajolaj
2013. augusztus 15.

Annyira örülök, hogy véletlenül rátaláltam erre a termékre! Nagyon száraz (volt) a hajam, érdes tapintású, sprőd (hajpakolás, stb. ellenére). Ez az olaj teljesen felélesztette, puha tapintású és 'élettel teli' lett a hajam tőle (reklámszagú ez a szó, de tényleg olyan, mintha újjáéledt volna). Naponta párszor használom (nem a nap ellen, szerintem jó bármikor), szárazon szoktam bekenni, főként a hajvégeket, de kicsit átfésülöm az egészet. Nem lesz tőle zsíros vagy nehét a hajam. Nem tudom, hosszú távon milyen a hatása (pl. ha napokig nem használnám), de rövid távon csodát tesz. Az illata olyan, mint a napolaj. Összességéen: imádom.

Alverde Dip Szemhéjtus

Alverde Dip Szemhéjtus
2012. július 2.

Nekem ez az első szemhéjtusom, így összehasonlítani nem tudom. Mindenesetre meg vagyok vele elégedve. Vastag filctollszerű a vége, nem kis pemzli. Emiatt szerintem viszonylag könnyű vele 'rajzolni'. Könnyen megszárad és nem tapad a felső szemhéjra. Viszont kicsit folyékonyabb, mint amire számítottam, így pl. nem lehet (legalábbis én nem tudok) egyetlen húzással végighúzni a szemem, mert nem marad annyi az applikátoron egyszerre.

Dove Intensive Nourishment Testápoló

Dove Intensive Nourishment Testápoló
2012. július 2.

Számomra meglepően jó testápoló. Jól hidratál és bársonyossá teszi a bőrt. Én a dekoltázsra használom főként, mert egy idő után úgy éreztem, feszesít, rugalmasabb lesz tőle a bőröm. Pedig alapvetően csak egy sima testáplóként kapható.