Eszter1101

Regisztráció dátuma: 2016. november 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre (10%)

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre (10%)
2019. március 1.

Nappali krémnek használom, nem sminkelek rá, de szerintem azzal sem lenne gond, mert egy perc alatt beszívódik. Puha és egyenletesebb lett az arcom mióta használom. Kellemes az illata, ragacsos érzetet nem hagy. Ha melegebb lesz az idő akkor majd az esti rutinom része lesz, mert nyáron sejtem, hogy zsírosítana.

Balea Anti-Frizz Dúsító Hajspray

Balea Anti-Frizz Dúsító Hajspray
2019. március 1.

Őszintén nem tudom hogyan kellene használni. Nagyon száll a hajam és rengeteg a babahajam reméltem ez majd kordában tartja őket, de semmilyen hatást nem tapasztaltam. Most, hogy olvastam az itteni véleményeket ki fogom próbálni hogy akkor mi lesz ha sokat használok belőle. Az illata engem nem zavar, de kellemesnek sem mondanám. Egy kicsit talán szárította a hajamat, ami főleg nem segített azon, hogy szanaszét áll a hajam kb. non-stop. Updatelek majd, hogy nagyobb mennyiségben mit tapasztaltam. Így egyelőre csak egy 3askát kap.

Balea Hővédő Spray

Balea Hővédő Spray
2019. március 1.

Hővédő hatásról elég nehéz nyilatkozni, de negatívuma nekem nagyon nincs. Hajmosás után fújom a hajamra elég nagy mennyiségben és ezután fésülök, talán a fésülést is segíti. Az illata engem nem zavar, de nem is marad meg. Ezután szárítok, nem vasalom a hajamat úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni ott hogyan teljesít. 4est kap tőlem, mert nem igazán tudom igazolni, hogy véd-e a hőtől.