eszter6

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Málnás Kézkrém

Balea Málnás Kézkrém
2013. április 14.

Szuper az illata! :) Kicsit hig, de nyari hidratalonak, kezmosas utan eleg.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2013. április 14.

Kombinalt borom van, extrem ertelemben. A T-vonalam nagyon gyorsan zsirosodik es fenylik, az arcom tobbi resze pedig neha isszanyatosan szaraz. Hidratalo utan szoktam hasznalni, de ha olajosabb borfeluletekre kenem csak, akkor nem kell ala semmi. Tokeletes alapozo, imadom! Nagyon szepen fed, retegezheto, nem kenodik le, nem zsirosit, nem leszek tole pattanasos, szepen igazodik a borszinemhez, nagy valasztekban kaphato, sok retegben korrektornak is tokeletes egy-egy pontra! Nagyon regota hasznalom es semmi panaszom nem volt ra. Telen neha nagyon alapos hidratalas kell ala, mert a szaraz reszeket kiemeli, de ennyi belefer. Nyaron is matt marad, lelegzik alatta a borom, es nem olvad le. Mindenkinek, akinek kombinalt vagy olajosabb bore van, nagyon nagy ajanlom! :) Az ara is szuper, a minosegehez kepest!

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)
2013. április 14.

Olyan erzes, mintha egy tavaszi vizeses ala tartana az ember a fejet. :D Imadom! Nagyon jo illata van es iszonyatosan frissit. Fujas utan 4-5 oraig majdnem frissenmosottnak nez ki tole a haj. Kimosni viszont iszonyat nehez, es nekem nagyon gyorsan fogy.