Eszterga

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2018. június 16.

Évtizedek óta itthon festem a hajam rezes árnyalatú vörösre. Sok mindent kipróbáltam már, olcsóbb kis dobozos, drágább luxy termékeket is, tudom hogy kell használni jól egy festéket és mitől marad sokáig szép a hajam (amennyire egy vörös bír sokáig szép lenni), de ilyen vacak eredményt még sosem értem el. A 7.7-es élénk fahéj elnevezése, a kép, a reklám, meg az egész körítés csábított el az aktuális kedvenc Oliától, hát nagy hiba volt. Már a friss eredmény sem hozta az elvárt árnyalatot, inkább 6-os sötétségű volt, mint 7-es és nagyon kevéssé rezes, sokkal inkább barnába hajló. (Pedig előtte világos rezes volt a hajam, a lenövésem meg világosbarna.) Alig több, mint 2 hét után a hajam fakó és halványan vöröses barna. Nem csípett, a kezelése sem volt semmi extra és nem is szárította ki, de színben rosszabb mint a kis dobozos olcsó festékek. Soha többet.

Image Skincare Ageless Total Pure Hyaluronic Filler Szérum

Image Skincare Ageless Total Pure Hyaluronic Filler Szérum
2018. június 9.

Két hete használom a Vital C Hidratáló A-C-E Szérummal felváltva és szemmel láthatóan simultak a ráncaim, enyhült a rosacea és puhább, hidratáltabb, egészségesebb a bőröm. Amennyit életemben elköltöttem már vacak krémekre, azt inkább össze kellett volna gyűjtenem egy ilyenre és sokkal jobb állapotban lenne a bőröm. Minden fillért megér, újravevős.

Image Skincare Vital C Hidratáló A-C-E Szérum

Image Skincare Vital C Hidratáló A-C-E Szérum
2018. június 9.

Megújult a termék, 30 ml-es, így az ára is dupla lett, de minden fillért megér. 2 hete használom, ezt reggel, a Hyaluronic Filler Szérumot este és már nem csak érezhető, de látható is a változás. A finom mimikai ráncok szépen feltöltődtek, nem azt mondom hogy eltűntek, mint egy botoxtól vagy feltöltéstől, de sokkal kevésbé feltűnőek. A rosaceas pirosság is enyhült, egységesebb színű a bőröm, teljes a siker. Ha elfogy, tuti újra fogom venni.