Eszterke9

Regisztráció dátuma: 2016. november 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 7.
Bőrprobléma: -

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló
2020. január 13.

Száraz, viszkető bőrre vettem a krémet, a tusfürdővel együtt szuperül teszi a dolgát és hála a jó égnek, ennek nincsen olyan botránybüdös szaga, mint a tusfürdőnek. :) Finom puhává és viszketésmentessé varázsolta a bőrömet. Azt hiszem megszerettem :)

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő
2020. január 13.

Száraz, viszkető bőrőmre vettem ezt a tusfürdőt. A téli hideg valamiért most jobban megviselte a bőrömet, mint eddig bármikor. Nekem egy hét használat után úgy tűnik, hogy nagyon bevált, a viszketésem teljesen megszünt, finom puha és hidratált lett a bőröm. Az egy csillag minusz csak a borzalmas szaga miatt van.

Philips Drycare Prestige Moistureprotect HP8281

Philips Drycare Prestige Moistureprotect HP8281
2019. szeptember 13.

Egy ideje fájt a szívem ezért a hajszárítóért, de igen borsos az ára. Végül egy hónapja vettem a CinemaCity Phillips kuponjával 40% kedvezménnyel kb 18ezerért. Ez így belefért :)
Egy hónapja használom és láthatóan változik a hajam textúrája. Fényesebb, egyenesebb és sokkal puhább mint volt. A kicsit roncsoltabb hajvégek sem látványosak. Nem szárad ki a fejbőröm sem és szárítás közben sem égeti a levegő, ha kicsit tovább tartom egy ponton. Örülök, hogy megvettem!
Picike szívfájdalmam (ahogy láttam nem csak nekem), hogy jó lett volna valami egy tok vagy zsák vagy akármi, amivel lehet utaztatni.