eszterszabomakeup

Regisztráció dátuma: 2015. július 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. július 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

NYX Nude Matte Eyeshadow

NYX Nude Matte Eyeshadow
2017. január 4.

Külföldön szereztem be egy igazi jolly joker színt, a Tryst-et. Szemöldökre és mélyítésre szoktam használni, így szerintem abszolút több funkciós. Nekem a tartósságával és a kopásval sincs problémám még egy átbulizott éjszaka után sem. Szemöldökön géles állagú fixálóval használom együtt, de én úgy gondolom magában is megállná a helyét.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2017. január 4.

Az egyik legjobb fogkrém, amit eddig próbáltam. Kellemes íz, nekem a fogaimat is szépen fehérítette bár hozzáteszem én minden fogkrém mellett szoktam heti 1x gyógyszertárban kapható gyógynövényes fogport is használni.

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra
2017. január 4.

Régóta használom ezt a sampont és én személy szerint csak ajánlani tudom főként hajerősítésre, regenerálásra, növesztésre. Nekem a legelső használattól számítva 3-4 hét után volt látható a változás, ugyanis rengeteg babahajam nőtt tőle, a fodrászom meg is kérdezte, hogy mitől lett ennyi hajam. Sokkal dúsabb, sokkal egészségesebb lett, pedig alapvetően vékony szálú hajam van. Az illata gyógynövényes, nem a kedvencem, de a hatás érdekében elviselem. Szerintem egy próbát mindenképp megér!