eszti1991

Regisztráció dátuma: 2016. június 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Sampon

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Sampon
2016. július 5.

Sajnos nagyon nem vált be nálam...egészen fura tapintású lesz tőle a hajam. Valóban könnyebb, mint a hagyományos verzió, tényleg kevésbé zsírosodik a hajam, de valahogy tapad a hajam tőle. Hiányzik a selymes érzés, ami nyilván a szilikonmentességnek tudható be. Alig várom, hogy elfogyjon,és visszaálljak a régi verzióra....szerencsére csak a kis flakonnal vásároltam.

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder
2016. július 5.

Nagyon elégedett vagyok vele, megérte 2 hetet várnom rá. A problémás bőrömmel csodát tett. Nincs fullasztó érzésem, olyan, mintha nem is viselnék semmit az arcomon. Gyönyörűen mattít, és a nap végén is állja a sarat. Szép áttetsző formula, imádom!!!

Dermofil Paszta

Dermofil Paszta
2016. július 5.

Csodát tett az aknés, problémás bőrömmel. Az utóbbi 2 hónap tapasztalatai alapján abszolút a kedvenc arcápolási termékemmé vált. Korábban szinte lehetetlen volt elképzelnem, hogy alapozó, vagy bb krém nélkül lépjek ki az utcára, viszont ez a pakolás, az arcszesszel kiegészítve számomra is hihetetlen eredményeket produkált. A pattanásaim eltűntek, és a bőröm is sokkal tisztább lett. Ma már csak egy pici korrektort pöttyintek az aknék után maradt kis foltokra, amik idővel szépen eltünnek...az alapozó és a bb krém pedig már hetek óta érintetlen!!! Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam!