Eszti24

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa
2015. szeptember 7.

Elfogyott a tusfürdőm és nyaralni mentem szituációban, nincs más, jó lesz alapon vettem meg. Aztán gondoltam elhasználom, ha már megvan. Hát nem kellett volna. Életemben nem találkoztam még olyan tusfürdővel, ami tenyérnyi területeken úgy kiszárította volna a bőröm, hogy pikkelyes lesz, és hámlik, közben pedig fáj. Biztosra veszem, hogy ez volt az utolsó Baba termék, amihez nyúltam, soha többet. Nem tudom, melyik összetevő a ludas, talán az SLS, bár az samponban sosem tett rosszat, úgyhogy nem vennék mérget rá. Ha lehetne mínusz egy csillagot adni, azt tenném. De így maradok az egynél, bár az is sok erre.

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes
2015. szeptember 7.

Nekem ennek a kis kütyünek a tesója, a Body&Legs verzió van meg, szintén hálózatról működő gép, így a "gyorsan meghal az aksi, és a fél lábam szőrös marad" probléma azonnal megszűnik általa. Nagyon precíz, szépen dolgozik, meglehetősen gyorsan is lehet vele haladni, szeretem. Ahhoz van borotvafej, trimmelő fej, és hűtőkesztyű, ehhez a verzióhoz nem tudom pontosan, mi jár. De mivel a gép maga tök ugyanúgy néz ki, felteszem, abban nincs sok eltérés, szóval ha az a kütyü 5*, akkor valószínűleg ezzel sincs baj.

Braun Silk-Épil Xpressive Epilátor

Braun Silk-Épil Xpressive Epilátor
2015. szeptember 7.

Ez volt az első epilátorom, még úgy öt évvel ezelőtt szereztem be, és azóta is használom lelkesen, csakhogy. Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem az egyszeri teljes feltöltéssel is max 25 percig bírta az aksija, új korában is. Persze lehet, hogy simán hibás darabot fogtam ki, de mindegy is. Lényeg: nekem ennyi idő biztosan nem elég a két lábam szőrtelenítésére. Még a duplája is határeset. Szóval idén jött el az ideje, hogy körbenézzek a Braun háza táján, és kiszúrtam, hogy a Sik-épil 5-ös szériája hálózatról működő darabokat tartalmaz. Nosza, azonnal irány a Media Markt, új epilátor haza, és nagy öröm, hogy tényleg csak bedugom a konnektorba, és működik, amíg szeretném. Viszont az, ebből következően, logikusan nem használható vizesen, úgyhogy régi barátomat használom hónalj epilálásra, azt szárazon nem tudom kivitelezni, tiszta gyulladt piros pötty lesz a hónaljam, így most egyszerre kettejüket használom, és tökéletes.