Esztilla

Regisztráció dátuma: 2018. november 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Elizavecca Gold Cf-Nest 97% B-Jo Serum

Elizavecca Gold Cf-Nest 97% B-Jo Serum
2018. november 14.

Csodát nem vártam, de nem rossz cucc ez, jó sűrű, nem szárít, láthatóan feszesíti a bőrt szinte azonnal. Az esszencia és a hidratáló között használom, nem húzódik tőle a bőröm, szépen feltölti, puhává teszi, nem irritál, nekem ennyi elég is. Ár-érték arányban szuper, aki ettől komolyabb hatást vár, keresgéljen a csigás, hialuronsavas, peptides termékek között, viszont fiatalabb korosztálynak kezdő szérumként teljesen jó. Mivel iszonyat sűrű, hajlamos rátapadni a szérum a pipettáta, amit törölgetni kell, így kárba vész némi anyag, ennyi kifogásom van. A pipetta nekem remekül működik, kb harmadáig szoktam felszívni a szérumot, nekem ekkora mennyiség bőven jó, de nem is kell vele eláztatni a bőrt. Kicsit ragacsos, érdemes pár percig türelemmel lenni amíg beszívódik. Az illata egyébként emlekeztet a Dolce&Gabbana Light Blue parfümre, de nagyon enyhe, és felkenés után nem érezni.

Cosrx Galactomyces Alcohol-Free Toner

Cosrx Galactomyces Alcohol-Free Toner
2018. november 14.

Kicsit többet vártam tőle, azt nem mondanám, hogy nem csinál semmit, mert jó érzés a bőrnek lemosás után,,de nem hidratál, az tuti. Sajnos későn vettem észre, hogy a ph értéke iszonyat magas, nekem meg a c vitamin miattt pont alacsony kellene, így valószínű továbbadom. A pompás kiszerelés praktikus, fújok az arcomra és úgy tapicskolom be, illata nincs, az állaga picit ragadós.

Elizavecca Aqua Hyaluronic Acid Water Drop Cream

Elizavecca Aqua Hyaluronic Acid Water Drop Cream
2018. november 2.

Szeretem-nem szeretem viszonyban vagyok vele, ez egy olyan termék, amit nagyon ki kell tapasztalni, milyen mennyiségben, hogyan használjuk. Nekem a legjobban úgy vált be, hogy amikor a szérum vagy az esszencia (mikor mennyire rétegezek) még nem szívódott be teljesen, akkor kenem fel. Elsőre olyan mintha szárítana, aztán szép fokozatosan tölti fel a bőrt, úgy 5 perc múlva már érezhetően puhább, simább. Nyáron, tavasszal nagyon szeretem, igaz hagy egy pici bevonatot, de nem nehezedik el. Hidegebb időben, főleg a szárazabb bőrűeknek kevés lesz, bár nagyon nem mindegy, mit kenünk alá, önmagában kevés, de rétegezős rutinban jól együttműködik más kozmetikummal. Az állaga érdekes, eleve egy vizesebb, majdnem géles termék, felkenve inkább vizes, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy teljesen vízzé alakul, inkább olyan érzés, mint amikor nem teljesen törlöm szárazra az arcom. Ahhoz képest, hogy az illatanyag az inci végén van, elég erős, sokáig érezhető púderes illata van, nem irritál, csak néha kicsit zavaró.