esztopiros

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2017. december 12.

Csodás ez a vaj. Nagyon száraz a hajam és már a mindenféle olaj sem segít... Régóta keresek hasonló típusú terméket, eddig az R&B ért el nálam hasonló hatást, csak abból 100 ml kerül 5000 forintba.
Hajmosás előtt, után, vizes vagy száraz hajra, hajvégekre... tényleg hatásos, de nem lesz tőle fényes zsíros a hajam, csak hidratált. Nagyon jó a textúrája, nagyon örülök, hogy rátaláltam.

Update: Levettem egy csillagot, mert azt vettem észre, hogy sokszor nem teljesen tudom kiöblíteni a hajamból, illetve ha nem mosom ki, nagyon elnehezíti, így már csak hajmosás előtti pakolásként használom vizes hajon. Így működik.

Elmex Gél

Elmex Gél
2017. március 22.

Én az okból vettem, hogy tragikus gyorsasággal mennek tönkre a fogaim, még csak 26 vagyok, de számtalan lyukas fogam van, pedig mindig figyeltem a szájápolásra. Folyamatosan kopnak és vékonyodnak a fogaim, ami rémisztő, ezért szereztem ezt be. Karácsony óta használom, sajnos még nem vettem észre változást, az alsó és felső metszőfogaim még mindig átlátszóak, és mintha egy újabb fogam is kilyukadt volna, bár még nem biztos. Lehet, túl nagy reményeket fűztem hozzá, remélem, hogy hosszútávon hoz változást. Viszont ami fura, hogy a nyelvem is teljesen lezsibbad tőle, és az esti kezelés után még másnap is úgy érzem, ami kicsit ijesztő :)

Lush Veganese Hajkondicionáló

Lush Veganese Hajkondicionáló
2017. január 31.

Eléggé vegyesek az érzéseim. Valóban nem olyan az érzete a hajon, mint egy szilikonos balzsamnak, tehát egyből nem érzem hidrataltnak. Viszont amikor megszáradt (általában hagyom magatol megszáradni), akkor mindig puhák a tincseim, pedig nem használok horribilis mennyiségeket (bar lehet, hogy nem csak ettől, mert most valtottam sampont is). Az illata jó, hozza a lush világot. A legfőbb bajom vele az, hogy nem értem, mért ezt ajánlották nekem a boltban, mikor mikor​ kifejezetten szarazd hajra való pakolást kértem. Mert ez egy normál hajra oké, de nem erre lett volna szükségem. Viszont ennyit egy átlagos balzsamert nem adtam volna, szóval kicsit atverve erzem magam.. Szerencsére az R&B minta segít a helyzeten.