esztusvagyok

Regisztráció dátuma: 2017. július 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Urban Decay All Nighter Long-Lasting Makeup Setting Spray (régi)

Urban Decay All Nighter Long-Lasting Makeup Setting Spray (régi)
2017. július 20.

Különleges alkalmakkor nyúlok csak hozzá, mert nem szeretném, hogy hamar elfogyjon, de nagyon szeretem. Zsíros a bőröm, ezért sajnos melegben gyakran kell igazítanom a sminkemen, de mióta megkaptam ezt a terméket azóta erre sosem volt szükség. (Nyári esküvőkön nagyon hasznos:)) Nem volt még szerencsém más márkák setting spray-éhez, szóval könnyen lehet, hogy árban van másik termék, ami tud hasonlóan jót, de én csak róla tudok nyilatkozni, és nekem igazán bevált. :)

Pupa Vamp! Szempillaspirál

Pupa Vamp! Szempillaspirál
2017. július 20.

Én nagyon akartam imádni ezt a terméket, ráadásul csomagban vettem együtt a Vamp! Definition linerrel, de számomra sajnos egyik sem vált be.
Nagyon potyog, elkenődik. Sajnos nekem nem csinál szép pillákat, így alig-alig veszem elő.

Pupa Vamp! Definition Liner

Pupa Vamp! Definition Liner
2017. július 20.

Én nagyon akartam imádni ezt a terméket, ráadásul csomagban vettem együtt a Vamp! szempillaspriállal, de számomra sajnos egyik sem vált be.
Mindig felkenődik a nap végére a szemhéjamra, maszatolódik, ha tüsszentéskor egy kicsit is könnyezik az ember szeme még akkor is elkenődik :D Csak és kizárólag akkor nyúlok hozzá ha véletlenül elfogy az állandó szemhéjtusom.