Eszzti

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

RIVAL loves me Mattitude Lip Kit

RIVAL loves me Mattitude Lip Kit
2020. szeptember 27.

Én ezt a terméket a Lovely K-Lips rúzsaihoz tudnám hasonlítani, annyi különbséggel, hogy ez kicsit olcsóbb és jobban szárít, de cserébe sokkal tartósabb.
Összességében elégedett vagyok vele, ilyen árkategóriában ez egy nagyon jó rúzs, biztos veszek még más színben is.

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó
2020. augusztus 23.

A Himalaya arclemosókból már próbáltam a gyümölcsös verziókat, azokat szerettem, emiatt próbálkoztam meg ezzel a termékkel is. Nem csalódtam!
Nagyon frissítő az illata, tisztának és puhának érződik utána az arcom, egy fárasztó nap után mindig konkrét felüdülés volt a bőrömnek, ha ezzel mostam meg. Arról nem is beszélve, hogy nagyon kevés kell belőle és sokáig kitartok egy tubussal.
Én semmi "mellékhatást" nem tapasztaltam a használata során.

Dove Go Fresh Apple & White Tea Golyós Deo

Dove Go Fresh Apple & White Tea Golyós Deo
2020. augusztus 23.

Már jó pár hónapja ezt használom. Vonakodva vettem meg az első tégellyel, de olyan sok jó véleményt olvastam róla, hogy mindenképp kellett neki adnom egy esélyt. Nem is bántam meg! Nem ragad, nem hagy foltot, tartós (én a fújós verzióval szoktam rásegíteni, ha már fogyna napközben az ereje.. verhetetlen páros) és szuperfinom illat. Kell ennél több?

Egyetértek az előttem szólókkal, beruháznék egy ilyen tusfürdőre is! :)