EternalMidnight

Regisztráció dátuma: 2013. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

La Nuit De Chanel

La Nuit De Chanel
2015. április 18.

Én ráncra használom férfiként, és nappal...:))) Abszolút bejött, nagyon kellemes az illata, nőkön is hasonló illatot keresek, illetve a nem túl mély szájkörnyéki ráncaim egész szépen kisimította, még csak a próbát használtam belőle, de biztos, hogy vagy ezt, vagy a Le Jour-t veszem meg. A Le Weekend nem jött be. És most a Chanel Correction Lift szérum-ot megvettem, ami szájkörnyékre lenne, de az se jött be, úgyhogy maradok szerintem a La Nuit-nál.

Chanel Le Jour De Chanel

Chanel Le Jour De Chanel
2015. április 18.

Nekem nagyon bejött! Száraz nekem is a bőröm, de egyáltalán nem szárítja, szerintem te a feszesítést érezted szárításnak.:) Ilyen szilikonos-gumis-matt ragacsos utána a bőr, nagyon jó, mintha gumiból lenne az arcod, úgy feltölt-feszesít. A másik nem jött be nekem, a Weekend, a Nuit is nagyon jó, és annak az illata is.

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém
2015. január 24.

Ez 1 csillagot kap tőlem, ugyanis a kézkrémek azon fajtája, ami arra készült, hogy legyilkolja a kezed, és többet vegyél belőle. Adtam volna rá kettőt, mert az illata szuper és hamar beszívódik, és hirtelen olyan lesz tőle a kéz, amilyennek lennie kell. De ez csak a látszat, ugyanis sokkal szárazabb lesz tőle a kéz, mint valójában, először a hidratáció érzését kelni, de valójában szárítja a kezet és öregíti, ez a feladata. Ez a krém is arra épül, hogy vegyed újra, többet kenj belőle. Nekem 10+ év látszott a kezemen pár nap használat után, és baromi száraz volt, úgyhogy gyorsan kidobtam, és visszatértem egy nem túl jó illatú, de legalább hidratáló bio kézkrémhez.