Etie

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Milk_Shake Glistening Argan Oil

Milk_Shake Glistening Argan Oil
2020. július 12.

10 ml-t rendeltem próba képpen a Notinorol 2790Ft-ert.
Iszonyat száraz, vastag szálú szőkített hajam van, így pont hogy tudtam tesztelni 5 ml vízesen és 5ml szárazon is.
Úgy beszívta, mintha nem is kapott volna. Az iszonyú száraz hajamból így lett egy picit száraz, puha, kellemes illatú haj.
Újra venném, ha nem igényelne belőle hetente 10 ml-t a hajam, ezért -1⭐️.
(Megpróbálom Sminkesmas ajanlasara az Orofluido olaját, ami szinte ugyanez, csak olcsóbb.
Ha az nem jön be, akkor muszáj leszek megvenni 18ezerert a 250ml-es kiszerelést, az úgy már gazdaságosabb.)

Aussie Scent-Sational Conditioning Mist Protect

Aussie Scent-Sational Conditioning Mist Protect
2020. július 8.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de már bánom.:(
Ez csak egy hajparfüm. Alkohollal.😭
Jó marketing fogás..szép üveg, jó illat, jó duma hozzá..
Még csak egyszer használtam, de a hajam nemhogy könnyebben fésülhető lenne, jobban gubancolódik..egyébként erős vastag szálú, és csinált belőle egy gyenge szárazat. :(
Szokitett hajra nem ajánlom..konkrétan nyúlt a hajam mikor ki akartam fesulni, így meg kellett várnom, míg megszarad rajta a cucc..
Vissza fogok térni a Gliss kur keratinos spray-hez, ezt meg elhasználom parfümnek....
Vizes hajon is tesztelem, ha változik updatelek.
Az illata miatt kap 2 ⭐️ csillagot, remélem rontani nem fog..

PomPom Harmatcsepp Bőrmegújító Arcszérum

PomPom Harmatcsepp Bőrmegújító Arcszérum
2020. július 7.

Az itteni vélemények miatt vettem, a Babor Cleansing Enzyme Cleanser használata utáni száraz feszülő bőrömre.
Vegyes érzéseim vannak, mert szuperül tápláltnak és puhanak érzem tőle az arcom, mintha egységesebb is lenne..de ez a tolakodó illat, mintha egy tömény szauna olajat nyomtam volna az arcomba..kicsit mintha ki is pattogott volna tőle a bőröm. :( párom is megjegyezte, puszit se szívesen ad, pedig épp h csak egy cseppet használok..nem is értem, miért kell egy ARCapoloba egyáltalán illatanyagot tenni, ráadásul ilyen brutálist...🤦🏼‍♀️
Megnezem a másik 2 fajta olajat is, de tuti beleszaglászok még a boltban.
Elhasználom, de újra venni nem fogom.