Eufrozina

Regisztráció dátuma: 2018. március 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Balea Lovely Couple Borotvahab

Balea Lovely Couple Borotvahab
2018. október 29.

Ma vettem meg életem első borotvahabját. Nagyon meglepett, amikor kinyomtam az első adagot, hogy ez ilyen lila :) pont mint a flakon. Az illatától tartottam kicsit, de megnyert az is. Újra fogom venni. :)

Balea Bodycreme Vanille & Cocos

Balea Bodycreme Vanille & Cocos
2018. október 29.

Hát, mit is írjak... anno megvettem, mert nagy kiszerelés és olcsó. Ha krémet használok, azt általában a kezemre használom. Nos, kenegethetem én naponta 10x vele a kezemet, nem lesz sokkal jobb. Éppen ezért most egy sűrűbb, hatásosabb krémet keresek. Amellé kiegészítőnek jó lesz.
Az illata eleinte jó, aztán egy idő után már tolakodó tud lenni. Alig várom hogy elhasználjam.

Oriflame Colourbox Körömlakk

Oriflame Colourbox Körömlakk
2018. augusztus 23.

beleszerettem a soft pink árnyalatba. az ecsetet legszívesebben kicserélném valami vastagabbra, amivel könnyebb festeni (nem tudom ki hogy van vele, de nekem a vastagabb, vagyis szélesebb ecsetekkel sokkal egyszerűbb kifesteni a körmömet). minimum 2 réteg szükséges, az első után borzasztóan csíkos. gyorsan szárad. ma festettem ki a körmömet, kíváncsi vagyok, meddig bírja.

update: nos, ahhoz képest, hogy nem fűztem hozzá különösebben reményeket, egész jól teljesített. leszámítva azt, hogy gyantáztam a körömfestést követő nap, pár körmömről kapott le a festékből.. azt kipótoltam. utána minimálisan a széleiről pattogott le a mosogatásnak köszönhetően, de alig észrevehetően. 4-5 napig tűrhető volt, csak ezért marad a 4*.