EunBin

Regisztráció dátuma: 2019. november 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. november 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Phi Mindenmentes Alapsampon

Phi Mindenmentes Alapsampon
2020. november 11.

Régóta szenvedek a fejbőrömmel, mivel szinte minden irritálja, akkor pedig kipuklisodik és kivörösödik, nem is beszélve a szörnyű viszketésről... Ezért, mikor besokalltam attól, hogy a gyógykészítmények, borogatások meg egyébb dolgok már nem segítettek, berontottam a legközelebbi Müllerbe, ahol rátaláltam erre a samponra. Számomra ami fontos, hogy szulfát- , illat- és illóolajmentes legyen a termék, ami ebben meg is valósult, ami plussz pont.
Viszont akárhogy is igyekeztem, hihetetlen mértékben szárította és kócolta a hajamat, pedig a hajmosást megelőző este pár csepp marakujaolajat oszlattam el a fejbőrömön, ráadásul magába a samponba is kevertem a már fentebb is emlegetett marakujaolajat és kaméliaolajat, valamint szárítás előtt néhány cseppet oszlattam el a hajvégeimen. Arról nem is szólva, hogy nagyon gyorsan fogy, elsőre nem, csak másodszorra habzik fel. Nekem kb. 1 1/2 hónapig bírta ki, úgy, hogy heti kétszer szoktam hajat mosni.
Összességében elég vegyesek az érzéseim, mert ugyan tényleg nem bántja a bőröm, de cserébe nagyon szárítja, gubancolja a loboncom. Szóval még keresem az igazi sampont...

Balzsam Labor Royal Jelly & Ginseng Szérum

Balzsam Labor Royal Jelly & Ginseng Szérum
2020. november 11.

Édesanyám nagy kedvence, most fog elfogyni, de már előre jelezte, hogy roppant mód boldog lenne, ha ezt kapna karácsonyra.
Nem irritálja a bőrét, viszont szépen hidratál és valóban halványítja a finom ráncokat. Az orcáin megjelenő pirosságot is mérsékelte.

Paula's Choice Omega+ Complex Moisturizer

Paula's Choice Omega+ Complex Moisturizer
2020. november 10.

Nagyon nagyon szeretem, reggel Geek rich hialuronsavat használok hozzá, este pedig ráadásnak jöhet hozzá egy kis marakujaolaj is. Szerintem akinek mindenre érzékeny a bőre, annak ez a tökéletes választás.