Euts

Regisztráció dátuma: 2014. április 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 9.
Bőrprobléma: -

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2019. január 25.

Komninált bőröm van, leszedi a zsírt, de utána feszül a bőröm, krémezni kell. Nem vettem észre, hogy csökkentené a zsírosodást hosszú távon használva sem. Nekem átlagos termék.

Apivita Oily Roots & Dry Ends Shampoo

Apivita Oily Roots & Dry Ends Shampoo
2019. január 25.

1 hónapja használom a balzsamjával együtt szereztem be a bevezető akció során. Még nem tapasztaltam változást, a hajam ugyanúgy zsírosodik (3. nap már nem szép, 4. napot próbálom kihúzni összefogott hajjal, hátha egy idő után sikerül kitolnom). Két szettet vettem belőle, most megpróbálom végig elhasználni és jövök majd updatelni. Ez után a sampon után a balzsam önmagában nem elég, utána gubancolódik kicsit a hajam, olajjal kenem be a végét, hogy ez megoldódjon. Reménykedem, hogy még 1-2 hónap használatával javít a zsírosodáson legalább.

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó
2019. január 25.

A legjobb sminklemosó, amit eddig használtam. Valóban kicsit olajos nyomot hagy, de ha nem lenne benne olaj nem is szedné le ilyen könnyen a mindenféle szemfestéket. Mivel este fürdés előtt mosom le a sminket így nem zavar az olaj maradványa, fürdésnél lejön. Mindig újravevős, bár már egy ideje nem találom a boltokban (régebben drogériákban és az Auchanban szereztem be), Ázsia Centerben még kapni.
A "lerobbanthatatlan" spiráloknál szerintem érdemes megpróbálni, hogy az átitatott vattakorongot pár másodpercig a szemre rányomva tartani, utána könnyebben leszedi. Nekem nem csípett.