EvaLeBon

Regisztráció dátuma: 2020. július 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2020. július 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Essence Stay 8H Matte Folyékony Ajakrúzs

Essence Stay 8H Matte Folyékony Ajakrúzs
2020. október 24.

A Bite me if you can árnyalat van meg belőle. A színe nagyon szép, viszont valamennyire szárít. Nem olyan kényelmes, mint a Catrice vagy a Miss Sporty matt folyékony rúzsai, de nem is elviselhetetlen. Tökéletesen mattra szárad, nem ragacsos. Inni simán lehet vele, evésnél valamennyire lejön, de könnyen javítható. Egy pontot azért vonok le, mert szárít.

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs
2020. október 24.

A This is my statement, vörös árnyalat van meg, a színe gyönyörű, teljesen mattra szárad. Egy hajszállal szárazabb érzés, mint mondjuk a Miss Sporty matt folyékony rúzsa, de még így is szinte semmi, ráadásul annál valamivel tartósabb. Nem húzódik tőle a szám, nem ragacsos, alig veszem észre, hogy rajtam van. Az applikátora túl nagy nekem, de nem kifejezetten rossz, a formula nagyon könnyű és jó vele dolgozni. Ivásnál semmi nem kopik belőle, evést még nem próbáltam. Ár érték arányban szuper, eddig ez a legolcsóbb folyékony rúzs, ami a legtöbbet tudja szerintem.

Miss Sporty Matte to Last 24h Krémes Ajakrúzs

Miss Sporty Matte to Last 24h Krémes Ajakrúzs
2020. október 24.

Ennyi pénzért fantasztikus minőség. Az illata nagyon kellemes és hamar eltűnik, ez plusz pont azoknak akik szintén nem szeretik a bűzölgő rúzsokat. Az állaga könnyű és egyáltalán nem nehéz vele dolgozni. Hamar megszárad, de nem szárít, nem ragacsos, nem húzódik tőle a szám. Ivásnál szinte egyáltalán nem, evésnél is alig kopik. Az applikátora szerintem fantasztikus, mivel pici, ezért könnyű vele rajzolni.