Evaliann

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Monoi de Tahiti Precious Dry Oil

Yves Rocher Monoi de Tahiti Precious Dry Oil
2021. augusztus 1.

A héten vettem, szettben, a Monoi tusfürdővel és testradírral volt együtt. Esküszöm, mióta használom az olajat szebb a bőröm. Hál’ istennek nem kell sokat se használni belőle az állaga miatt, hamar beszívódik, és idézném édesanyámat: “olyan buja illata van” :) valóban van benne valami rejtett nőiesség a virágillatnak köszönhetően. Kellemes, nem túl édes, pont jó. Nekem 10/10, ha tehetem újra fogom venni, természetesen a tusfürdővel és a testradírral, mindkettő ugyanúgy megérdemli a pozitív értékelést.

Yves Rocher Repair Oil Hajregenáló Olaj

Yves Rocher Repair Oil Hajregenáló Olaj
2021. február 24.

Először hajmosás után tettem rá, akkor nagyon elnehezítette a hajam és nem nyújtott valami kellemes látványt. Másnap tudtam csak kimosni belőle, viszont utána 5 napig kihúzta a hajam. Úgy érzem nekem is a hajmosás előtti felvitel fog beválni. Az illatát nagyon szeretem, kellemes, emellett CGM:)

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém
2019. január 24.

A leárazásokkor vettem meg és egyáltalán nem bántam meg! Jó az illata, imádom a zselés állagát, abszolút nem lesz tőle újból zsíros a bőröm pl; az orrcimpa részeknél. Puha tőle a bőröm és nagyon jó érzés felvinni. Bátran ajánlom! :) Biztosan újra fogom venni ezt is, mert végre találtam valamit, ami valóban jó hatással van a bőrömre és visszafogja a faggyútermelést.