EvaO93

Regisztráció dátuma: 2015. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 22.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Shay & Blue White Peaches

Shay & Blue White Peaches
2020. május 11.

Már nagyon régóta vágytam egy új illatra. Ahogy beköszöntött a melegebb időszak, valami gyümölcsös, nőies hűsítő illat után kezdtem el leginkább sóvárogni. Egy barátnőmmel teljesen spontán életünkben először (de nem utoljára) betértünk a Neroliba. Az eladó hölgy ajánlott több illatot is, de ez volt az, amit ahogy megéreztem, nem tudtam letenni róla. Pontosan a vágyaimnak megfelelő. A legtökéletesebb elegy, semmiből nincs túl sok, vagy túl kevés benne. Úgy tökéletes, ahogy van. A tartóssága is kielégítő, bár lehetne talán egy parányit intenzívebb/ nagyobb hatósugarú. Ezt mondjuk némileg több fújással el lehet érni. Ez a 30 ml jelenleg a legféltettebb kincsem, magammal hozom aludni, leteszem magam mellé az éjjeliszekrényre a dobozában. Nézegetem, szaglászgatom, imádom és rajongok érte. Ez a csoda olyan, mint az első nagy szerelem, ami ha el is múlik, örökre emlékszik majd rá az ember. Ilyen illatúnak képzelem az ösvényt, a kaput, amely a Niche illatok világába csábít. Velem legalábbis ez történt. Szintet léptem vele, általa. <3

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2019. szeptember 16.

Tegnapi nap folyamán teljesen véletlenül sikerült pont ezt a sampont a balzsamjáv együtt megvásárolnom. Életem egyik legjobb döntése volt, már ami a hajápolási termékek vásárlása terén.
Vékonyszálú, felül könnyen zsírosodó, alul száraz/ seprűsödésre/ törésre hajlamos hajam van.

Picit féltem, hogy esetleg jobban fog zsírosodni tőle a hajam és, hogy el is nehezíti majd, de szerencsére nem így lett.

Az alja kellően hidratált puha, az egesz hajam szerkezetét erősebbnek, állapotát tekintve pedig egészségesebbnek, fényesebbnek és puhábbnak látom.
Sokkal kezelhetőbb a hajam, az illata is kellemes. Nem tudom mi lesz a véleményem róla mire elhasználom, de kíváncsian várom.

A balzsamot egyebkent kb 5-10 percig hagyom fent, elég masszív, “tápláló” krémnek tűnik.

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2019. május 16.

Update:
2019. 05. 16.

Az eltelt idő alatt csere útján megszereztem, aztán egy idő után eladtam. Elég se veled, se nélküled kapcsolatnak tűnik a miénk.
Jelenleg azonban nagyon úgy fest, hogy a VELED opció érvényesül végérvényesen. Szinte egyik napról a másikra kívántam és akartam magamnak. Próbáltam is elcserélni a Black Opiumomat rá, de annyira türelmetlen voltam és hát az a fránya akció is közbejött... így végül már az enyém.
A gyűjteményemben szerintem ő a legtartósabb parfümöm. (A Midnight Rose mellett)
Amióta megvan, éjszakára is fújok belőle szigorúan egyetlen apró spriccet a mellkasomra. Gyengéden körülölel és vigyázza álmaimat.

Nem a világ legkülönlegesebb, legegyedibb illata ez. Viszont a saját maga nemében/ kategóriájában számomra dobogós.
A csillagokat 3-ról 5-re módosítom.

Update:
2016. 09. 24.
Hm-Hmmm, Érdekes-érdekes... Nos, a korabbi véleményemhez képest elbizonytalanodtam. A nyár folyamán használni még csak eszembe sem jutott, émelyegtem tőle és egyáltalán nem éreztem magam kellemesen tőle. Ahogy magamra fújtam, meg is bántam és szaladtam valahogy levakarni, ruhát váltottam és igyekeztem az orromból is kiűzni az illatát.
Az illat nem változott, bizonyára èn változtam. Arra is gondoltam, hogy majd ha bejön a hideg, biztos megint szeretni fogom, ám egyelőre nem ez látszik beigazolódni...

2016.02.25.:
Nekem konkrétan a tengert, a tengerparti nyaralásokat juttatja az eszembe ez a parfüm. A sót egészen szépen ki lehet érezni és arra emlékeztet, amikor a tenger sós vize rászáradt, megszáradt a bőrömön, annak az illatát idézi bennem. Ám teszi ezt valami különlegesen nőies módon. Szóval ha megérzem nem bikinis lányok naptejes sós illattal jutnak eszembe, hanem a nyaralás felszabadító élményét hozza el a lelkembe a mindennapokban (bár még nincs a tulajdonomban) :) A tartóssága az én bőrömön kiváló, egy apró fújásnyi vígan kibírta reggeltől estig. Az üvege is nagyon tetszik. :)