Evashop

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Bourjois Rouge Velvet Ink Folyékony Rúzs

Bourjois Rouge Velvet Ink Folyékony Rúzs
2020. július 1.

Szépen felviheto, par perc szaradas utan egyseges, barsonyos hatas. A fogakon nem hagy nyomot, ha iszol nem hagy nyomot...etkezes utan is szepen tart. Kenyelmes, puha de matt viselet. Hidratal is! Szerintem szuper!

Manna Simogató Szellő Golyós Dezodor

Manna Simogató Szellő Golyós Dezodor
2020. március 30.

Az összetevői és a cég más termékeibe vetett bizalmam miatt választottam. Nagyon keveset kell használni, arra jöttem rá minél parányibb adag kerül a bőrre, annál hamarabb szívódik fel és annál hatékonyabb a szagsemlegesítésben. Minimális használattal is semlegesíti a szagokat, nincs illata, csak a bőröd illatát érzed. 1-2 alkalommal viszont elkezdődött a kellemetlen szag érzése, aminek érdekessége, hogy visszafordítja kis idő után a szagot és nem leszel egész napra kellemetlen illatú. Azt látom, hogy a baktériumokat, amik felelősek a szagokért, elég jól kezeli egész nap. Viszont tény, hogy száraz érzést nem biztosít.

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2018. augusztus 17.

Ha 5 csillagot lehet adni én ennek a csodának 10-et adok!
Egy ajakápoló sem érhet a nyomába. Már egy használat után rendbe tudja tenni a kiszáradt ajkakat, de ha nem vált az ember (mint én néha kíváncsiságból), akkor a lehetősége sincs meg, hogy kiszáradjon emellett a csoda mellett :-).