EvelinNagy

Regisztráció dátuma: 2015. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik
2016. március 12.

Nálam csodaszer! Alapvetően tág pórusú a bőröm, könnyen "mitesszeresedik", illetve abban az áldott havi egyszeres időszakban előbukkannak néha azok a belül növekedő, mérhető magassággal rendelkező pattanásszörnyek is egyszer-egyszer.
Őszintén meglepődtem, hogy nem csak a mitesszerek eltávolítását segíti, de egy ilyen szörnyet is kinyír egy éjszaka alatt. Két-három nap után már csak picike rózsaszín pötty lesz a helyén.

Nem merem napi rendszerességgel használni, mert a benne lévő alkoholmennyiség nem túl kedvező, illetve nem szeretném, hogy hozzászokjon a bőröm és kevésbé legyen hatékony, így biztosan nagyon sokáig boldogít még. Mindenkinek ajánlom!!!

Essence Colour & Shine Szemhéjpúder

Essence Colour & Shine Szemhéjpúder
2015. november 22.

Sajnos nekem csalódás, valamiért az essence termékek nem maradnak meg rajtam.
Ezt is, a szemceruzáikat is, a pirosítót is körülbelül húsz percig látom magamon, utána eltűnnek az éterben. :(

Sajnálom, mert gyönyörű színekben kapható, jó árban...

Alverde All In One Szempillaspirál

Alverde All In One Szempillaspirál
2015. november 22.

Ez az első Alverde spirálom, amit próbáltam. Azért választottam őt, mert nem tudtam eldönteni, hogy melyik is lenne a nekem való, gondoltam egy all in one-nal nem lőhetek mellé.

Sajnos csalódás. Többszöri kenéssel, szempilla göndörítő használata mellett szép, de körülbelül 10 perc múlva elveszíti a "tartását" és olyan, mintha semmi nem lenne a pilláimon. Akkor használom, ha extra természetes hatású sminket választok, azért, hogy mégis csak legyen valami a szememen, de akár el is hagyhatnám.

Nem fogom újravenni, és kétséggel állok az Alverde spirálokhoz. :(