evelinnn

Regisztráció dátuma: 2015. március 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon
2019. október 20.

Nekem nem vált be ez a sampon sajnos. Alapvetően nem zsírosodik a hajam, de ettől nagyon hamar elkezdett.Nagyon nehéznek érzem tőle a hajam. Sajnos a tápláló hatását sem éreztem, ártani nem árt, de semmit nem csinált a hajammal. Tuti, hogy nem veszem újra.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2019. június 17.

Csak ezt a hajolajat veszem már egy ideje, ez vált be a legjobban nekem. Nagyon jó az állaga, nem túl folyós és nem túl sűrű. Én úgy használom, hogy hajmosás után törölköző száraz hajra teszek, aztán ha megszáradt/megszárítottam a hajam, akkor is teszek rá, kivasalom, és így lesz a legszebb a legtovább. (nyilván csak a hajvégeimre teszek) Van hogy rakok rá keveset csak úgy szárazon is 2 hajmosás között. Nagyon jó az illata is, ami megmarad a hajban. :)

Women's Secret Beach Please Paradise Body Mist

Women's Secret Beach Please Paradise Body Mist
2019. június 17.

Újravettem másodjára is ugyanezt a sárgát. Én imádom az illatát. Nagy kiszerelés, fújom össze-vissza, hajamra, ruhámra, bőrömre! :D Tartósnak nem kifejezetten tartós, de ez csak egy testpermet, ezért nem vonok le csillagot. Amúgy is jól esik ebben a nagy melegben újra fújni pár óránként. :) Igazi kis nyári cucc. A Müllerben most 2000 Ft volt és lejött belőle még 15% a Müller szombat miatt. :D