EvelinV5

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

The Body Shop Teafaolaj

The Body Shop Teafaolaj
2017. október 25.

Két hete használom minden este, az első héten alig vettem észre javulást az arcbőrömön, majd a második héten már látszott a hatása. Alapvetően főleg a pattanások után maradt apró pici hegek miatt vettem meg, valamint ha kijön egy-két patti, akkor legyen mivel kezelni. Nem egy csodaszer, még így két hét mindennapi használat után sem tüntetett el mindent amit ígért a termékleírás, viszont nem pontozom le, mert határozottan észrevehető némi javulás. Azt vettem még észre, hogy a tág pórusokat nagyon jól összehúzta. Ha elfogy valószínűleg nem veszem újra a borsos ára miatt, fele ennyiért is lehet venni ugyanilyen minőségű teafa olajat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2017. október 25.

Két héttel ezelőtt vásároltam meg, azóta minden reggel használom. Az első két nap kissé megijedtem, mikor hazaérve azt láttam, hogy eléggé kizsírosodott az arcbőröm a terméktől, de úgy voltam vele, hogy legalább egy hetet adok neki, mielőtt megválnék tőle, ezért továbbra is felvittem reggelente, azóta pedig annyira megkedvelte a bőröm, hogy egyáltalán nem zsírosodik ki a használata után. Nagyon jól hidratál, azonnal életet lehel az arcbőrbe. Nem kell belőle sokat felvinni, kis mennyiség is tökéletesen elegendő, valamint még egy pozitívum, hogy nagyszerűen lehet rá sminkelni, sokkal szebben terül az alapozó vagy a korrektor az arcon mint nélküle. Nem mellesleg az ára is tökéletes, nekem nagyon bevált ez a hidratáló krém.

Nivea Intenzív Testápoló Tej

Nivea Intenzív Testápoló Tej
2017. szeptember 29.

Az egyik kedvenc testápolóm! Többnyire ősszel és télén használom, mivel ilyenkor úgy érzem szárazabb a bőröm. Ez a testápoló valóban csodásan hidratálja a száraz bőrt, csak dicsérni tudom.