Evelyyn

Regisztráció dátuma: 2013. november 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 6.
Bőrprobléma: -

MAC Versicolour Stain

MAC Versicolour Stain
2020. május 7.

Nem bírom elviselni magamon a rúzsokat, mert vastag rétegnek érzem magamon, se a szájfényt mert ragad. Ez nagyon jól működik, alig érzem hogy rajtam van, nem ragad, nem szárít. Természetes finishe van, nem is látszik, hogy lenne a számon smink. A stuck in love árnyalat van meg ami körülbelül egy olyan árnyalat amilyen egy átlag száj színe, csak icipicit színesebb. Arra jó, hogy adjon egy kis színt és a száj körvonalát kicsit kihangsúlyozza. Fokozatosan és szépen kopik, kicsit színez, de ez egy halvány árnyalat ahhoz hogy ez nagyon látszódjon. Tartósabb, mint egy szájfény, vagy mint egy színezett hidratáló. A száraz részeket jobban befogja, így mint minden száj sminkhez, ehhez is hidratált alap kell. Lehet a későbbiekben kipróbálok sötétebb színt is.

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2020. március 3.

A kis 20 g-os kiszerelést rendeltem meg. Amire szükségem volt, egy minimum 25 fényvédős, színezett krém, ami nem szárít, nem fénylik, megfelelő a színe és fed is egy minimálisan, valamint érzékeny bőrre is jó. Szóval elég nagy elvárásaim vannak. Én úgy érzem, ez eddig az egyetlen termék, ami ezt nagyjából megüti. A fedése nagyon jó, igazából közepes fedésű alapozó szintű, nagyon keveset kell belőle használni, hogy szép természetes legyen a végeredmény. Egy kicsit nehezen lehet kenni, de bevizezett beauty blenderrel valószínűleg könnyebb (én azt nem preferálom mert a fél adagot beszívja mindenből). Ez a 20g-os kiszerelés elég sokáig elég lesz és szerintem rendelni fogok a nagy kiszerelésből utána. A száraz részeket nem emeli ki kirívóan, de azért hidratált bőr kell a szép és természetes végeredményhez, mint minden terméknél, aminek fedése van. Pár óra után átfénylik, de az előző fényvédőimhez képest nem vészes. Ez inkább csak csillog picit, viszont nem mászik el. Nem szoktam púderezni, vele valószínűleg tovább mattabb marad. A színválaszték pocsék, a két legvilágosabb szín rózsaszínes és csak a sötétebbek sárgásak, de nekem világos és sárgás a bőröm. Ettől függetlenül használom, nem feltűnően üt el. A 21-es árnyalatot választottam. Nem oxidálódik sötétebbre, igazából lehet kicsit világosabb is lesz pár óra elteltével. Én nem tapasztaltam a szürkés árnyalatot, teljesen megfelelő emberi színe van, így ha valakinek rózsaszínes világos bőre van, akkor megfelelő lehet ez az árnyalat. Egyelőre maradok ennél a krémnél, mert nem találtam jobbat, pedig kipróbáltam már nagyon sok jó értékelést kapott, népszerű fényvédőt és fényvédős hidratálót/alapozót és egyik sem vált be ennyire.

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2019. október 12.

Van egy lány, aki rendszeres ügyfél és betölti az illatával az egész termet. Ebből szerintem senki ne fújjon egynél többet. Amúgy tetszik az illat. Nagyon. Magamon is, ami ritka, nagyon szépen csendesedik pár óra után. Próbálgatom, próbálgatom, még nem döntöttem el, kell-e ez nekem :) Ami nem győzött még meg, az az, hogy az eleje túl tolakodó, a vége meg túl egyszerű, ha lehet így mondani. Valamiért mégis kattogok rajta :) Férjem szerint ez csak jázmin és nem érti, ez hogy lehet egy parfüm.

1 MÁRKA