Evelyyn

Regisztráció dátuma: 2013. november 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 6.
Bőrprobléma: -

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2019. október 12.

Van egy lány, aki rendszeres ügyfél és betölti az illatával az egész termet. Ebből szerintem senki ne fújjon egynél többet. Amúgy tetszik az illat. Nagyon. Magamon is, ami ritka, nagyon szépen csendesedik pár óra után. Próbálgatom, próbálgatom, még nem döntöttem el, kell-e ez nekem :) Ami nem győzött még meg, az az, hogy az eleje túl tolakodó, a vége meg túl egyszerű, ha lehet így mondani. Valamiért mégis kattogok rajta :) Férjem szerint ez csak jázmin és nem érti, ez hogy lehet egy parfüm.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. október 12.

Évekig használtam, mert nem találtam jobbat. Most találtam és már látom, hogy ez számomra nem volt jó alapozó. 2-3 óráig volt csak szép. Munka után ha menni akartam még valahova újra kellett kennem mert vállalhatatlan volt, elmászott, átzsírosodott és úgy is éreztem, hogy le kell mosnom. Ráadásul folyamatosan újra kellett vennem még azelőtt hogy elfogyott volna, mert besűrűsödött. Ez szerintem az adagolójának köszönhető, folyamatosan érte a levegő amikor használtam. Új szín jött be, ami már megfelelő világos lenne, előtte világosító cseppekkel igazítottam rajta, de olyan érdekes színe volt eleve az akkori legvilágosabbnak. Mennyit szenvedtem vele... Ha valakinek nem hajlamos a bőre zsírosodásra, talán neki jó lehet.

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2019. október 12.

Valaki tudja esetleg, hogy ebben a fényvédő fizikai vagy kémiai? Nem találom az összetevők között. Régebben egyszer már megvettem, amikor még nem pumpás volt. Mintha már textúrája is lett volna, sokkal sűrűbb volt és nem is vettem akkor újra. Ajánlották videóban és gondoltam kipróbálom ezt a pumpásat és nagyon tetszik. Catrice HD-t használtam évekig de ez fényévekkel jobb. Még munka után is vállalható, ami nálam nagy szó mert kombinált bőröm van, nagyon hamar elmásznak róla a dolgok néhány helyen viszont száraz. Nem emeli ki a száraz részeket, nem mászkál, de ezt úgy, hogy nem matt a végeredmény, hanem szép természetes. Buff szín van meg, sárgás a bőröm de nagyon világos, végre ez a szín télen sem fog elütni. (nagyon sokszor a nagyon világos színek csak rózsaszínesben elérhetőek a drogériás alapozók közül) Egyedül a parabén nem tetszik benne és komedogén összetevő is van benne. Kiderül hosszú távon mennyire tűri a bőröm. A fényvédő benne öröm (főleg ha kiderül hogy fizikai), 50es fényvédőt használok alapozó alá, de ha csak munkába megyek és tudom, hogy onnan csak haza, akkor nem teszek külön.

1 MÁRKA