evergreen

Regisztráció dátuma: 2018. december 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. december 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Body Shop Atlas Mountain Rose Body Lotion

The Body Shop Atlas Mountain Rose Body Lotion
2018. december 2.

Az egyik kedvenc testápolóm, nagyon hamar beszívódik és a bőröm pihe-puhává varázsolja. Az illata fogott meg, valamint a szép összetevői, ami a Body Shop termékeire jellemzőek. Sokáig elég, élmény használni :)

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Éjszakai Arcmaszk

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Éjszakai Arcmaszk
2018. december 2.

Számomra abszolút csodaszer! Bár a fiatalabb korosztályhoz sorolnám magam, a bőröm sosem volt valami rugalmas, egészen konkrétan az első alkalomig, míg fel nem kentem éjszakára, hogy aztán kíváncsian rohanhassak reggel a tükörhöz, hogy megtörtént-e a varázslat, és azt kell mondjam, IGEN!
Az arcom mag sosem volt ilyen feszes, a bőröm pedig egyszerűen imádja, egyáltalán nem irritál, nem okoz pattanásokat, mint sok másik krém. Kellemes, könnyű viselet, nagyon kevés is elég belőle, csak ajánlani tudom!

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2018. december 2.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam, pedig azért jó pár drágábbat is próbáltam már.
Gyönyörűek lesznek a pilláim, sokszor már a szemtust is kihagyhatom, olyan jól kiemeli a szememet.
Nem csomósodik, és sokáig kitart, konkrétan egyszer kell végigmennem a pilláimon és már kész is.
Számomra az egyetlen hátránya, hogy érzékenyebb a szemem, ha pedig könnyezek, vagy valahogy belemegy, akkor eléggé szokott csípni, de még ez sem állhat nagyon közénk, most rendeltem meg a vízálló változatát, a tesómnak pedig karácsonyra a 20. Birthday Editiont, aminek csillámló rózsaszínű a csomagolása, biztos vagyok benne, hogy imádni fogja. Ajánlom mindenkinek :)