Évia

Regisztráció dátuma: 2014. július 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Naturschön Reinigungsmilch

Alverde Naturschön Reinigungsmilch
2019. október 4.

A termékcsalád többi tagjával együtt használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. Sajnos én is láttam, hogy már nem kapható, viszont helyette Németországban lemosózselé van már forgalomban, amit Magyarországon nem tudom miért nem forgalmaznak. Még van egy kicsike arctejem, de ha elfogy tanácstalan vagyok, mit használjak helyette. Reménykedem, hogy hozzánk is behozza a Dm a lemosózselé változatát. Egyébként sajnálom, hogy megszüntették.

Alverde Naturschön Regeneráló Hajbalzsam Olívával

Alverde Naturschön Regeneráló Hajbalzsam Olívával
2019. október 4.

Én maximálisan elégedett vagyok ezzel a balzsammal. Igaz, egy kicsit folyékonyabb az állaga, de jól eloszlatható és az én hajamat nagyon szépen rendben tartja, csodálatosan csillogó tőle. A samponjával együtt használom, érezhetően puhítja, táplálja a hajfestéktől kicsit megviselt, hosszú hajamat.Szerintem finom, visszafogott az illata, enyhén zöldes, kicsit fanyar, ami viszonylag hamar elillan.Örülök ennek az illatnak, mert nem szeretem az édeskés illatokat. Nagyon kedvelem az Alverde Naturschön vonalát, mert szerintem érezhetően jobb minőség, mint a sima Alverde.

Olivia Rozmaring Sampon Szappan

Olivia Rozmaring Sampon Szappan
2019. szeptember 14.

Nálam eleinte a legfőbb szempont az összetétele volt, mivel sokáig sajnos nagyon kevés kozmetikumot tudtam használni és a bolti samponok összetétele ennél rosszabbak voltak. Nagyon sokáig próbálkoztam vele, ha nem volt jó az eredmény valamit mindig változtattam. Próbáltam az ecetes öblítést még vízzel leöblíteni, figyeltem a hőmérsékletre is: langyos vízzel, aztán hideg vízzel, majd rajta hagyni, almaecettel, háztartási ecettel stb. Állandóan úgy éreztem, hogy az ecet szag nem illan el, mindig benne maradt akár hogyan is próbálkoztam. A hosszú hajamat idővel egyre kevésbé tisztította meg, mintha bevonta volna valamivel, enyhén ragacsossá vált tőle, ami talán még az ecetszagot fixálta is. Aztán egyre fakóbb, szárazabb, fénytelenebb és korpásabb lett a hajam, két nap után csapzottá vált és mindig megcsapta valami erjedt szag az orromat. Végül az tette be a kaput, hogy el kellett kezdem festenem a hajamat, mert hirtelen sok ősz hajszálam lett. Az ecetes öblítést így már semennyire sem tolerálta a hajam, menthetetlenül kiszárította, kifakította és leszedte a hajfestéket. Tűrhetetlenné vált a hajam. Aztán a Dm-ben felfedeztem egy olívás sampont és balzsamot. Szerencsére jól reagált rá a szervezetem, tudom használni, és csodát tett a hajammal. Ismét csillog, tiszta, könnyen kezelhető és nem utolsó sorban jó illatú. Azóta is hányingerem van, ha megérzem az ecet szagát, akár még savanyúságban is.