Evibogyo13

Regisztráció dátuma: 2013. február 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Dove Maximum Protection Cucumber and Green Tea Krémdezodor

Dove Maximum Protection Cucumber and Green Tea Krémdezodor
2014. június 30.

Amióta ezt használom nem is nagyon van gondom az izzadással. Ezelőtt a rexona kéket használtam de az ragacsos volt izzadton tőle jobban is mint előtte és a szaga is borzasztó volt, de mióta ezt használom nem izzadok és sosincs izzadságszagom. Tény hogyha este használom, másnap jobban teljesít,de reggel is jó, sőt nappal bármikor.Nekem nem fogta be a ruhákat és imádom az illatát. Remélem mindig ilyen marad:))

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo
2014. február 27.

Nagyon reménykedtem, hogy beválik, mert a sok koncertezésnél borzasztó ciki, hogy izzadságfoltos vagyok, a hétköznapokon is izzadok rendesen. De sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Egy fél óra múlva már izzadok. Még a szagokat sem fedi el rendesen. Kipróbáltam már este, reggel, illetve reggel és este, mégsem hat. Ráadásul borzasztó sokba kerül. Biztos, hogy nem veszem újra.

Gliss Kur Liquid Silk Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Liquid Silk Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2014. január 20.

Nálunk mindenki ezt használja, még nyáron vettem nyaraláskor, mikor csak ez volt a boltban. Azóta nagyon megszerettük. Szép fényes, puha lesz tőle a haj, és könnyen fésülhető. Viszont a haj tövébe nem szabad fújni, mert úgy jobban zsírosodik. Mindenkinek ajánlom!!!