evila

Regisztráció dátuma: 2013. február 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

1 ELADÓ KRÉM

Bvlgari Aqva Divina for Women

Bvlgari Aqva Divina for Women
2016. április 15.

Nekem szerelmem lett ez a parfüm, nem első, inkább második szaglásra :)
Azóta már vagy ötször visszamentem kipróbálni, és eldöntöttem, beszerzem :)
Különleges illat, nekem nem tipikusan aqua, inkább egy picikét fűszeres, és van benne egy kis édes is - de az biztos, hogy a tengerpart hangulatára engem is emlékeztet. Nem nagyon szagoltam még hozzá foghatót.
Az üvege is 5 pontot érdemel, elegáns és különleges, mint maga az illat.
5 pont :)

Michael Kors Glam Jasmine EDP

Michael Kors Glam Jasmine EDP
2016. április 15.

Fantasztikus illat!! Igazi tisztaságillat, de nem a hagyományos értelemben, annál különlegesebb. Elegáns, nőies, kifinomult, ezekkel a jelzőkkel tudnám illetni. Viszonylag tartós is, napközben is érzem még magamon. Egyik signature illatom lett, nagy szerelem :) Tavaszra, nyárra tökéletes illat.

Giorgio Armani Mania

Giorgio Armani Mania
2015. április 25.

A drogériában egy hasonló típusú, púderillatú parfümöt kerestem, mint a Bvlgari Omnia Crystalline (mert sajnos az nem elég tartós rajtam), mire az eladó többek között ezt a parfümöt is ajánlotta. Habár engem egyáltalán nem emlékeztet a Bvlgari-ra, viszont nagyon megfogott az illata, és egész nap nem ment ki a fejemből, ezért délután vissza kellett mennem még egyszer megszagolni és kipróbálni a bőrömön. Elsőre elég intenzívnek tűnt az illata és még valami zavarót is felfedeztem benne, de ahogy leszáradt, átment a tökéletes illatba. Tartós is, még mindig érzem, körülleng az illat, és nem tudom elfelejteni. Sokan írták, hogy a csábítás illata, lehet benne valami, nekem egy igazán szexi, ízig-vérig nőt testesít meg ez az illat. Valószínűleg be kell szereznem :)