Evinde

Evinde's blog
Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Evinde's blog
Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

Isana Fresh Berries Lip Butter

Isana Fresh Berries Lip Butter
2020. február 13.

Már rég nem láttam az üzletekben sajnos, de meglepett, hogy milyen jó kis krém. Szépek az összetevői, jó az illata. Miután az ember elhasználja a felső keményebb réteget, alatta nagyon puha és könnyen kenhető. Én csak beleérintem az alsó ajkam a tégelybe, így belenyúlni sem kell. Kicsit csúszósabb, mint pl az Isana Intensiv vagy a Labello tégelyesei, de nem olyan csúszós, mint a vazelin vagy a kókuszolaj. Szeretem.

Azért kap 4 csillagot, mert a fent említett Isana Intensiv és a tégelyes Labellok jobban helyrehozzák az ajkaim, és ezt valamennyivel gyakrabban kell felkennem.

Eveline Természet Kertje Kecsketej + Pro-Elasztin Szemkörnyékápoló

Eveline Természet Kertje Kecsketej + Pro-Elasztin Szemkörnyékápoló
2015. január 19.

Legalább 3 éve használom rendszeresen, és még mindig van benne jócskán. Nagyon nagy a kiszerelése, 30 ml, ami egy átlagos alapozó mérete. A hidratáló hatása és a fényvédő faktor mellett más pozitívumot nem tudok említeni. A sötét karikákkal semmit sem tesz, de nem is ez a feladata. Ha a szembe kerül, nagyon tud csípni. Pár ronda összetevőt azért sikerült belekeverni, így nem venném újra.

Vichy Aqualia Thermal Rich Arckrém

Vichy Aqualia Thermal Rich Arckrém
2015. január 19.

Főként Édesanyám nevében írok, már a negyedik vagy ötödik tégelyt használja, a kedvenc hidratálója. Vízhiányos a bőre, és ez nagyon szépen hidratál, és egységesíti a bőrszínét is.
Négy csillag jár azért, mert nem kellett volna tönkretenni a szép összetevőket a denaturált alkohollal.