Evinde

Evinde's blog
Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Evinde's blog
Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

Eveline Természet Kertje Kecsketej + Pro-Elasztin Szemkörnyékápoló

Eveline Természet Kertje Kecsketej + Pro-Elasztin Szemkörnyékápoló
2015. január 19.

Legalább 3 éve használom rendszeresen, és még mindig van benne jócskán. Nagyon nagy a kiszerelése, 30 ml, ami egy átlagos alapozó mérete. A hidratáló hatása és a fényvédő faktor mellett más pozitívumot nem tudok említeni. A sötét karikákkal semmit sem tesz, de nem is ez a feladata. Ha a szembe kerül, nagyon tud csípni. Pár ronda összetevőt azért sikerült belekeverni, így nem venném újra.

Vichy Aqualia Thermal Rich Arckrém

Vichy Aqualia Thermal Rich Arckrém
2015. január 19.

Főként Édesanyám nevében írok, már a negyedik vagy ötödik tégelyt használja, a kedvenc hidratálója. Vízhiányos a bőre, és ez nagyon szépen hidratál, és egységesíti a bőrszínét is.
Négy csillag jár azért, mert nem kellett volna tönkretenni a szép összetevőket a denaturált alkohollal.

Essence Hello Autumn Szemhéjpúderpaletta

Essence Hello Autumn Szemhéjpúderpaletta
2014. szeptember 24.

A barna palettát vettem meg. Ha próbáltátok már a Catrice Nude palettáját, akkor ez sem lesz meglepetés, mert a festékek textúrája és a paletta kinézete is megegyezik, csak a színek másak.
A púderek tapintásra átlagosak, de jobb minőségűek a legtöbb Essence mono szemhéjpúdernél. A színek pigmentációja a világos színeknél átlagos, kétszer kell ecsettel belemászni; míg a sötét színek jóval pigmentáltabbak. Könnyen el lehet őket dolgozni. Kicsit porolnak, ezért érdemes leütögetni az ecsetet felvitel előtt.
Egy újabb natúr palettával állunk szemben, ami elég visszafogott ahhoz, hogy munkába és iskolába is felkenjük; ugyanakkor a színválogatás miatt egy csodaszép őszi palettát is kapunk egyben.
Alul írták, hogy a tartósság probléma. Szemhéjalapozóval a legrosszabb minőségű púder is a szemen marad, szóval nem értem a problémát. Mind az Essence, mind az Artdeco és Avon szemhéjalapozóimmal reggeltől estig a szememen maradnak a színek, nem kopnak vagy gyűrődnek. A pigmentációval sem volt gondom, ahogy azt említettem.