EvoletK

Regisztráció dátuma: 2012. május 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték
2012. május 21.

Az eddigi legjobb hajfesték, amit használtam, nem is szeretnék váltani. Én a feketét használom, nagyon szép színe van, selymes lesz tőle a hajam. Nekem egyáltalán nem kopik durván, persze idővel fakóbb lesz, de szerintem nincs színező jellege. A másik pozitívum, hogy nagyon könnyű használni, és hogy rengeteg van belőle, a hosszú hajamra elég belőle egy dobozzal.
Bőrről könnyedén le lehet mosni, és nincs vegyszerszaga, a balzsam, amit adnak hozzá, szintén nagyon jó.

Gliss Kur Oil Nutritive Hajpakolás Spray

Gliss Kur Oil Nutritive Hajpakolás Spray
2012. május 21.

Eredetileg a Gliss Kur Ultimate Repair Elixirt akartam megvenni, de véletlenül ezt vettem, de egyáltalán nem bántam meg, sőt! A hajam szőkítve volt, a hajvégeim néhol nagyon seprűsek, durvák, szárazak voltak. Naponta használtam ezt a sprayt, elég sokat tettem rá belőle a hajvégeimre, és nagyon szépen rendbehozta a hajam (főleg, hogy már korábban is volt ilyen problémám, szintén szőkítés után, és akkor csak az olló segített). Késöbb egyébként megvettem a Repair Elixirt is, és azzal együtt használtam, nem tudom, hogy így mennyivel volt hatékonyabb, de nekem nagyon bevált!