Ewa0522

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Manhattan Super Gel Körömlakk

Manhattan Super Gel Körömlakk
2017. július 31.

A 14 nap továbbra is csak álom marad, de erre számítottam is már a vásárlásnál.
4 nap után jött el az "ezt le kell mosni mert nagyon csúnya" érzés, de ezért nem vonok le pontot, ami ütést plusz vegyszert az én körmeim kapnak, ez kiváló teljesítménynek tekinthető.
Ami viszont nem tetszett, hogy az átlátszó fedőrétege már az első nap végére elég látványosan berepedezett.
Jelentősen tartósabb mint egy hétköznapi körömlakk, eltávolítani viszont épp olyan könnyű, szóval összességében nincs bajom vele, de a "csoda" ezúttal is elmaradt.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2017. március 26.

Hát jó tartalmas, zsíros, az biztos, de épp ezért próbáltam ki. Akkor nyúlok érte ha nagyon száraz, repedezett a kezem. Nekem jobban bevált ilyen esetben, mint pl. a Nivea. A mindennapokban sok lenne, sőt nyáron sem ez lesz a megfelelő, de télre és extrém esetekre biztosan mindig lesz egy itthon. S az ára? Tökéletesen megéri!

Miss Sporty Instant Matte Finish Foundation

Miss Sporty Instant Matte Finish Foundation
2017. március 26.

Nagyon nem tetszett. Lehet, a színét sem találtam el, ami persze az én hibám, de foltos, csíkos, maszk hatást kelt és egy orrfújás után a fele a zsebkendőn marad. Persze tudom, ennyi pénzért ne várjon csodát az ember, de nálam a fél tubus a kukában landolt.