F_Etti

Regisztráció dátuma: 2013. december 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Sica-Krém

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Sica-Krém
2015. június 3.

A Rossmann-ban vettem leértékelve, gondoltam egy próbát megér. Az amúgy kicsit sprőd hajammal csodát tesz. Nagyon sok hajápoló termékem van, köztük argán olaj, ez a kis szer van legalább annyira jó :) Ami még mellette szól, hogy nem múlik el a hatása egy nap alatt, a következő hajmosásig végig érezhetően puhább és láthatóan szebb a hajvégem!

Balea Med Pumpás Dezodor

Balea Med Pumpás Dezodor
2015. június 3.

Immáron egy másfél ezt használom, amióta eldöntöttem, hogy nem fogok alumínium tartalmú dezodort használni. Nincs sok illata, inkább az alkohol érződik kicsit. Nem is bánom, hogy nincs erős illata, nyáron amúgy sem bírom ha a hónaljam is illatárban úszik plusz a parfümömet is érzem. Hatásra is megfelelő, bár én nem vagyok az az izzadós típus.

Manna Nyugalom Szigete Halántékbalzsam

Manna Nyugalom Szigete Halántékbalzsam
2015. június 3.

Nem vártam túl sokat a terméktől, gondoltam maximum elhasználom szárazabb bőrterületekre ha másra nem is lesz jó. Már az első használat után is meglepve tapasztaltam, hogy hat! Az illata először furcsa volt, most már azonban imádom! :) Este lefekvés után kenem be vele a halántékomat, illetve az orrom alatt. 5 perc múlva alszom s jobban is alszom. A párom is imádja ezen okok miatt, ha kicsit stresszesebb, vagy nem tud elaludni egyből kér belőle, és neki is segít :) Persze napközben nem tudom mennyire segítene a stresszes idegeimen, de így alkalmazva nagyon jó!