f_fancsu

Regisztráció dátuma: 2021. április 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. április 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2021. május 29.

Sok jót hallottam a Cerave tisztítókról. Kombinált bőröm van, egyből fejest ugrottam és a Foaming tisztítót vettem meg. Olvastam véleményeket róla, hogy sokaknak szárított, és húzódó érzése volt, túl erős a lemosó. Lassan egy hónapja használom már, esténként főként, de van hogy reggel is. Nekem semmi negatív tapasztalatom nem volt vele! Az állaga picit fura volt nekem az előző lemosóm után. Nem habzik nagyon, pont amennyire kell. Úgy érzem, hogy nagyon tisztán tartja az arcomat. Most a Cream to Foam verziót szeretném kipróbálni, de később szerintem visszatérek még ehhez.

Miss Sporty Pump Up Booster 24H Waterproof Eyeliner

Miss Sporty Pump Up Booster 24H Waterproof Eyeliner
2021. május 10.

Legelső tus volt, amit megvettem és használtam. Számtalanszor újravettem utána! Nagyon egyszerű vele dolgozni, az applikátora szerintem nagy segítség ebben. Hát 24 órát biztosan nem bír ki az emberen - rajtam legalábbis. Nekem kb 8 óra után elmozdult, és zavarta a szememet. De összességében jó kis drogériás termék.

NYX Matte Liquid Liner

NYX Matte Liquid Liner
2021. május 10.

A NYX vízálló tus után gondoltam kipróbálom ezt is. Könnyen tudok vele dolgozni, mindig szerettem az ilyen egyszerű, "tollszerű" gumi fejeket. Hiába nem vízálló, tartós, simán bír 10 órákat is. Szép fekete színű.