f_fancsu

Regisztráció dátuma: 2021. április 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. április 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lavozon Sonnen Fluid SPF50

Lavozon Sonnen Fluid SPF50
2022. április 11.

Több fényvédőt próbáltam már. Az előzővel már az a bajom, hogy nagyon zsíros, és 6-8 óra után már irritálja a szemem. Hirtelen ötlettől vezérelve kaptam le ezt a polcról. Mattnak nem mondanám, de fényévekkel jobb, mint a korábbi Sundance, így nem diszkógömb a fejem tőle. Viszont ezzel eddig nincs könnyű dolgom. Rövid ideje tesztelem. Átlagosan nekem 2 szérum és hidratáló van alatta, van hogy foltos marad ha felkenem a fényvédőt, és van hogy elkezd leperegni. Jó ideig hagy fehér réteget, amúgy is fehér a bőröm, nem még ha ez is rajta van. Nekem teljes "hulla hatás". Átmenetileg jobb mint a Sundance, de még keresem az igazit.

Update 2 hét után:
Egy picivel tovább bírja a szemem irritáció terén, mint az előzőeket. Viszont ami a legjobban zavar, hogy fehér foltokban összeáll az arcomon. Először azt hittem, hogy a C vitamin szérumot nem bírja. De ha csak a hialuron szérum (könnyed, vízbázisú) volt rajtam, akkor se bírta. Próbáltam úgy, hogy minden létező réteg megszárad előtte rajtam, akkor egy fokkal jobb volt a foltosodás. Alapból katasztrófa. Itthonra jó lesz, de teljes rutinnal nem tudom máshova viselni, mert zavar a foltosodás/málás. Pedig bíztam benne, hogy ez jobb lesz, mint az előző.

Swiss-O-Par Mézes Hajkúra

Swiss-O-Par Mézes Hajkúra
2022. február 20.

Száraz hajvégekkel szoktam néha küzdeni, használok hajvég ápolót, de gondoltam kipróbálok valami pakolást. Impulzus vásárlás volt ez a kis hajkúra. Nagyon jó illata van, és puha lett a hajam tőle! Viszont nekem ez a mennyiség sok volt az amúgy hosszú hajamra. Vettem egy második adagot, annak nagyon fura illata volt (autó illatosítóra emlékeztetett), pedig megnéztem, ugyanazt vettem, mint elsőre. Lehet majd próbálkozok még vele, de egyelőre ennyi elég volt.

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2022. február 20.

Tudatos arcápolásban dupla tisztításhoz vettem. Heti egyszer-kétszer szoktam dupla tisztítani (sminkelni nem sminkelek, és szerencsére nem annyira problémás a bőröm) az elején nagyon fura volt az olajos állag, ami utána átalakul arctejjé víz hatására. Azóta már megszoktam és szeretem is használni. Sok embernél olvastam, hogy pattanásokat okozott a használata, nekem szerencsére semmi ilyen reakcióm nem volt. Nemsokára elfogy egy flakonnal, úgyhogy nagy nehezen sikerült utánpótlást találnom.